عارف و مطهری به کمیسیون آموزش می‌روند اخبار معلــمان ................منتظر -


عارف و مطهری به کمیسیون آموزش می‌روند

پست با عنوان «عارف و مطهری به کمیسیون آموزش می‌روند» از وبلاگ «اخبار معلــمان ................منتظر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

عارف و مطهری به کمیسیون آموزش می‌روند


محمدرضا عارف و علی مطهری، کمیسیون آموزش و تحقیقات را به عنوان اولویت خود برای عضویت اعلام کردند.خبرگزاری فارس: عارف و مطهری به کمیسیون آموزش می‌روند


به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس دهم درباره انتخاب کمیسیون تخصصی خود، اعلام کرد: برحسب علاقه و تخصصم به کمیسیون آموزش می روم.


همچنین علی مطهری در این باره گفت: اولویت اول من در این دوره، کمیسیون آموزش و تحقیقات است و سپس، حضور دوباره در کمیسیون فرهنگی.


نایب رئیس مجلس همچنین یادآور شد: به هر حال من زمینه فرهنگی دارم و هر جا که بروم از مباحث فرهنگی، دور نخواهم بود.


وبلاگ «عارف و مطهری به کمیسیون آموزش می‌روند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار معلــمان ................منتظر» ندارد.