آزمون استخدامی همچنان بلاتکلیف/هنوز مجوزی برای استخدام نگرفته ایم.احتمالا 5000نفر دیگر از طریق آزمو اخبار معلــمان ................منتظر -


آزمون استخدامی همچنان بلاتکلیف/هنوز مجوزی برای استخدام نگرفته ایم.احتمالا 5000نفر دیگر از طریق آزمو

پست با عنوان «آزمون استخدامی همچنان بلاتکلیف/هنوز مجوزی برای استخدام نگرفته ایم.احتمالا 5000نفر دیگر از طریق آزمو» از وبلاگ «اخبار معلــمان ................منتظر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

آزمون استخدامی همچنان بلاتکلیف/هنوز مجوزی برای استخدام نگرفته ایم


احتمالا 5000نفر دیگر از طریق آزمون جذب کنیم.


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: هنوز هیچ مجوزی برای استخدام نگرفته ایم و در صورت گرفتن مجوز، احتمالا حدود 5 هزار نفر از فار غ التحصیلان سایر دانشگاه ها از طریق آزمون استخدامی در سال 95 جذب می شوند.خبرگزاری پانا+

سید محمد بطحایی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا در خصوص جذب نیرو در سال تحصیلی 95- 96 اظهار داشت: همانطور که پیش از این وزیر آموزش و پرورش گفته با مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی مذاکراتی داشته ایم و تلاش می کنیم تعدادی ردیف استخدامی از این سازمان بگیریم.


 


وی افزود: هنوز هیچگونه مجوزی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای استخدام دریافت نکرده ایم اما همه تلاش ما این است که بتوانیم مجوز های لازم را برای استخدام دریافت کنیم.


 


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به احتمال زیاد تعداد استخدام  و پذیرفته شدگان آموزش و پرورش که از طریق کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان جذب می شوند حدود 10 هزار نفر خواهد بود.


 


وی یادآورشد: اما در مورد ماده 28 که از طریق آزمون استخدامی از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها و طی یک دوره یکساله در دانشگاه فرهنگیان می توانند وارد آموزش و پرورش شوند هم باید بگویم شاید بتوانیم برای جذب حدود 5 هزار نفر دیگر مانند سال گذشته مجوز دریافت کنیم.


 


بطحایی ادامه داد: گزارش هایی که از دانشگاه فرهنگیان رسیده است به نظر می رسد که نتایج این دوره یکساله خوب بوده و رضایت نسبی از این طرح دارند. 

 


وبلاگ «آزمون استخدامی همچنان بلاتکلیف/هنوز مجوزی برای استخدام نگرفته ایم.احتمالا 5000نفر دیگر از طریق آزمو» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار معلــمان ................منتظر» ندارد.