نیروهای قرارداد کار معین با مجوز سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می شوند اخبار معلــمان ................منتظر -


نیروهای قرارداد کار معین با مجوز سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می شوند

پست با عنوان «نیروهای قرارداد کار معین با مجوز سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می شوند» از وبلاگ «اخبار معلــمان ................منتظر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

نیروهای قرارداد کار معین با مجوز سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می شوند


وزیر آموزش و پرورش گفت: تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد کار معین و معلمین قرآنی با مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش در سال جاری است.


خبرگزاری پانا+


علی اصغر فانی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار داشت: تا اواخر تیر یا اوایل مردادماه سال جاری ساماندهی نیروهای انسانی را در کل آموزش و پرورش به نتیجه می رسانیم، البته سیاست ما در دوسال اخیر بومی گزینی بوده و برای تامین نیروهای انسانی، چه از طریق دانشگاه فرهنگیان و چه از طریق آزمون استخدامی که نمونه آن نیز سال گذشته برگزار شد، همین سیاست را در پیش گرفته ایم تا مشکلات نقل و انتقالات را کاهش دهیم.وی با اشاره به برنامه ریزی های مربوط به سال تحصیلی آینده و کمبود نیروی آموزش و پرورش بخصوص در آذربایجان غربی، افزود: وضعیت نیروی انسانی در مجموعه آموزش و پرورش کشور از چند ماه گذشته با دعوت از استان ها و بررسی وضعیت نیروها و تطبیق آن با ثبت نام دانش آموزان ، با توجه به اطلاعات موجود در سیستم ثبت نامی دانش آموزان که در اختیار داریم تحقیق می شود تا اطلاعات لازم را در خصوص تعداد نیروهای مورد نیاز و روش جبران کسری این نیروها بدست آوریم.وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه تبدیل وضعیت نیروهای کارمعین و معلمین قرآنی در در چه مرحله ای قرار دارد، گفت: این مسئله را از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پیگیر هستیم، چون تبدیل وضعیت باید با مجوز سازمان مدیریت صورت گیرد که البته امیدواریم هرچه زودتر به تفاهم برسیم و مشکل تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد کار معین و معلمین قرآنی رفع شود.


 


فانی با اشاره به وضعیت استخدام فرزندان فرهنگیان در مجموعه آموزش و پرورش، اظهار داشت: در جهت ارزش گذاری به مقام والایمعلم که از اولویت های اجرایی دولت یازدهم تا به اکنون بوده، استخدام فرزندان فرهنگیان در شرایط یکسان در اولویت قرار دارد. البته اجرای این مهم از ماه های پیش آغاز شده و ادامه نیز خواهد داشت.


 


وی با اشاره به نحوه طراحی سوالات امتحانی و با بیان این مطلب که تمام سوالات امتحانی باید از کتاب های درسی طرح شود، گفت: در امتحانات درسی دانش آموزان هیچ سوالی خارج از کتاب های درسی نبوده و بدیهی است در بررسی سوالات، اگر سوالی خارج از کتاب درسی بوده حذف خواهد شد که امسال موردی این چنینی در دروس نهایی مشاهده نگردید.


 


وزیر آموزش و پرورش در در پاسخ به اینکه وضعیت آموزش و پرورش آذربایجان غربی را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: در شاخص های آموزش و پرورش سه استان آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان استان هایی هستند که نیاز به توجه بیشتر دارند و به مین منظور از یکسال گذشته، ستادی با حضور آموزش و پرورش و سایر ارگان ها تشکیل شده است .وی اضافه کرد: در حال رسیدگی خاص و ویژه به این سه استان هستیم؛ به خصوص آذربایجان غربی که باید در مورد فضاهای آموزشی و نیروهای انسانی توجه ویژه ای به آن صورت گیرد. امیدواریم تشکیل این ستاد بتواند مشکلات این سه استان را تا حدودی رفع نماید.


 وبلاگ «نیروهای قرارداد کار معین با مجوز سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می شوند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اخبار معلــمان ................منتظر» ندارد.