کتاب تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی منتشر شد! مهندس علیرضا مفتخری مظاهری -


کتاب تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی منتشر شد!

پست با عنوان «کتاب تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی منتشر شد!» از وبلاگ «مهندس علیرضا مفتخری مظاهری» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

نخستین کتاب «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» در کمتر از چهار روز منتشر شد! در پی نامگذاری سال جدید با عنوان سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، نخستین کتاب با موضوع تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در کمتر ازچهار روز و در تعطیلات نوروزی منتشر شد.


این کتاب با کار و تلاش شبانه‌روزی مهندس علیرضا مفتخری مظاهری و در سریع‌ترین زمان ممکن در 180 صفحه با قطع رقعی به چاپ رسیده که شامل 10فصل است.


 فصل اول کتاب تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مناسبت آغاز سال نو 1391هجری شمسی وبیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اختصاص دارد.


در فصل دوم به فضیلت و اهمیت تولید - کار و سرمایه در آموزه های دینی اسلام می‌پردازد.


 فصل سوم شامل موضوعاتی درباره اهمیت تولید - کار و سرمایه از نگاه متفکران و نخبگان بشری است.


همچنین در فصل چهارم این کتاب به تشریح و بررسی مفاهیم  علمی((تولید ملی )) و اهمیت آن پرداخته شده است،


 فصل پنجم به این پرسش اساسی که برای حمایت از«تولید ملی کار و سرمایه ایرانی»چه باید کرد ؟اختصاص دارد.


 و در فصل ششم به نقش تبلیغات و تاثیر فرهنگ سازی در تحقق تولید ملی و حمایت از کار اشاره شده است.


همچنین در فصل هفتم این کتاب مزایای مثبت توجه به تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مورد توجه قرار گرفته است.


فصل هشتم به مقوله حمایت از تولید داخلی وکلید رفع معضلات اقتصادی- اجتماعی و فرهنگیمی پردازد.


و در فصل نهم  نگاهی به وضعیت آماری کشور در زمینه تولید ملی و کار و سرمایه انداخته است.


در نهایت در فصل دهم تجربیات سایر کشور ها  مانند ژاپن و آلمان در اتکا به تولید داخلی و حمایت ازکار و سرمایه ملی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.


           کتاب تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با هدف جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جدید به عنوان سال(تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی )   تهیه و تنظیم گردیده که به عنوان نخستین کتاب با موضوع تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در سال 1391 شناخته می‌شود.


این کتاب همزمان با 12 فروردین روز فرخنده جمهوری اسلامی، در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار می گیرد.


 عمده هدف نویسنده مذکور ترویج فرهنگ جامع استفاده از تولید ملی و توجه به کار و سرمایه داخلی  از منظر مختلف از جمله مذهبی ،  فرهنگی، اجتماعی وعلمی است که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری می باشد.


علاقمندان جهت تهیه کتاب می‌توانند به نشانی: تهران، خیابان شهید نامجو- خیابان یزدی- کوچه اسلامی-پلاک1- واحد1 مراجعه کنند.


ویا با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایند:


تلفن77630096    -    77579917     


وبلاگ «کتاب تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی منتشر شد!» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «مهندس علیرضا مفتخری مظاهری» ندارد.