پوتین ایرانی(دکتر -خلبان- شهردار -سردار قالباف) نباید رئیس جمهور شود مهندس علیرضا مفتخری مظاهری -


پوتین ایرانی(دکتر -خلبان- شهردار -سردار قالباف) نباید رئیس جمهور شود

پست با عنوان «پوتین ایرانی(دکتر -خلبان- شهردار -سردار قالباف) نباید رئیس جمهور شود» از وبلاگ «مهندس علیرضا مفتخری مظاهری» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

ملت هوشمند و انقلابی ایران اسلامی همواره در حال رصد کردن فعالیت مسئولان می باشند و نوع برخورد ایشان و عوامل پیرامون ایشان با مردم نشان دهنده پایبندی ایشان به آرمان های انقلاب اسلامی می باشد .انقلابی که در صدر آن توجه به محرومان و مستضعفان و پابرهنگان جای گرفته است و هرگونه تشریفات و زندگی سلطنتی را نفی کرده است.


لذا به خاطر مصالح نظام و انقلاب  از (دکتر -خلبان- شهردار -سردار )محمدباقر قالیباف درخواست می نمایم در انتخابات ریاست جمهوری دروه یازدهم کاندید نشوند زیرا با توجه به عملکرد اطرافیان ایشان در مواجه با مردم و اجحاف به طبقه محروم جامعه در طی تصدی گری ایشان بر شهرداری تهران و نیروی انتظامی قطعا با پاسخ منفی بسیاری از مردم مواجه خواهند شد و یا در صورت اصرار به این که ایشان افتخار ریاست جمهوری را نیز می خواهند داشته باشند بایستی به صورت اساسی با کسانی که در حال بدنام کردن ایشان در کوچه و خیابان هستند برخورد کرده و عاملان زورگویی به مردم را از خود دور سازند.


به یک نمونه کوچک برخورد عوامل شهرداری تحت عنوان معبربان با قشر مستضعف دستفروش که مانند قوم مغول به ایشان حمله می کنند و ضمن تخریب اموال ایشان به شدت او را بدون در نظر گرفتن کرامت انسانی کتک می زنند مانند حیوان با وی برخورد می کنند.


آقای قالیباف در خیابان شهید نامجو در ساعت ۱۴:۰۰روز چهارشنبه : ۰۳/۰۳/۱۳۹۱مصادف با آزاد سازی خرمشهر صحنه ای از یورش عوامل شهرداری تحت مدیریت شما را به کسبه ای دیدم که بعید می دانم قوای اسرائیل با ملت فلسطین چنین برخورد کنند.


آقای دکتر به خاطر خدا - به حرمت خون شهدا- تو را به رو ح امام تبدیل به پوتین ایرانی برای له کردن ملت مستضعف نشو و نگذار با این افرادی که پیرامونت را گرفته اند اجحافی تاریخی بر ملت ایران وارد شود.


وبلاگ «پوتین ایرانی(دکتر -خلبان- شهردار -سردار قالباف) نباید رئیس جمهور شود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «مهندس علیرضا مفتخری مظاهری» ندارد.