کتاب حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی تالیف شد. مهندس علیرضا مفتخری مظاهری -


کتاب حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی تالیف شد.

پست با عنوان «کتاب حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی تالیف شد.» از وبلاگ «مهندس علیرضا مفتخری مظاهری» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

نخستین کتاب « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی » در کمتر از هفت روز تالیف شدبا نامگذاری سال جدید ازسوی رهبرعالیقدر جمهوری اسلامی ایران با عنوان سال « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی »، نخستین کتاب با موضوع حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی در کمتر ازهفت روز و در تعطیلات نوروزی تالیف شد.این کتاب با کار و تلاش شبانه‌روزی مهندس علیرضا مفتخری مظاهری درسریع‌ترین زمان ممکن در 220 صفحه با قطع رقعی به چاپ خواهد رسید که شامل 7 فصل است.                


فصل اول کتاب حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مناسبت آغاز سال نو 1392هجری شمسی و فرمایشات سنوات قبل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در حوزه سیاست و اقتصاد اختصاص دارد. 


در فصل دوم به فضیلت و اهمیت توجه به سیاست واقتصاد در آموزه های دینی واسلامی می‌پردازد وشامل موضوعاتی درباره لزوم و نیاز به خلق حماسه از نگاه متفکران و نخبگان  در جوامع بشری توجه دارد. 


همچنین در فصل سوم این کتاب به تشریح و بررسی مفاهیم ودلایل نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و اهمیت آن پرداخته شده است.


فصل چهارم به این پرسش اساسی که برای خلق حماسه درحوزه های «سیاسی و اقتصادی»چه باید کرد ؟ اختصاص دارد.


همچنین در فصل پنجم این کتاب مزایا و اثرات مثبت داخلی و خارجی ایجاد حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی مورد توجه قرار گرفته است.                                                            


فصل ششم به نقایص و موانع شکل گیری حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی  در حوزه داخل و خارج کشورمی پردازد و راهکار برطرف ساختن آن ها را تشریح می کند و به نقش تبلیغات و تاثیر فرهنگ سازی در تحقق حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی اشاره شده است.                       


در نهایت در فصل هفتم  به تحلیل و بررسی ظرفیت گروه های سیاسی و اجتماعی و نیروهای اصیل نظام با عنوان کلید رمز تحقق  حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی میپردازد. کتاب مذکور با هدف جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جدید به عنوان سال(حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی ) تهیه و تنظیم گردیده که به عنوان نخستین کتاب با موضوع حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی در سال 1392 شناخته می‌شود.


این کتاب  پس از طی مراحل قانونی واخذ مجوز های لازم منتشر خواهد شد و در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار می گیرد. 


از این نویسنده در سال گذشته نیز کتاب (( تولید ملی- حمایت از کار و سرمایه ایرانی ))  با تیراژ 50هزار جلد منتشر شده بود که در اختیار علامندان به مباحث علمی قرار گرفته است.


وبلاگ «کتاب حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی تالیف شد.» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «مهندس علیرضا مفتخری مظاهری» ندارد.