جذب۶۴درصد تسهیلات اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی یادداشت های یک خبرنگار -


جذب۶۴درصد تسهیلات اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی

پست با عنوان «جذب۶۴درصد تسهیلات اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی» از وبلاگ «یادداشت های یک خبرنگار» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.   
   

معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی به ابلاغ ۱۵۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به این سازمان طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: ۶۴ درصد این تسهیلات جذب شد.
به گزارش خبرنگار مهر، محسن مروی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران تعهد اشتغال این اداره کل در سال گذشته را ۶۶۲ نفر اعلام کرد و ادامه داد: نسبت به درصد تعهد و اشتغال ایجاد شده ۱۴۱ درصد رشد داشته‌ایم.
وی بیان داشت:  ۹۳۸ فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد طی سال گذشته ایجاد شده است.
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی افزود: این مشاغل در رسته های مختلف خدماتی؛کشاورزی،دامپروری،مراکز غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی، طرح توان بخشی مبتنی بر جامعه و... بوده است.
وی ادامه داد: در بهزیستی فرآیند توانمند سازی جامعه هدف یک برنامه ریزی دوساله انجام می‌شود تا از چرخه حمایت مستمر خارج شوند و در این فرآیند آماده سازی شغلی با این هدف که از نظر روحی، روانی توانایی انجام کار مددجو با اولویت بررسی می‌شود.
مروی سهم تسهیلات اشتغال زایی بهزیستی استان را در سال گذشته ۱۵۸ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای اعطای این تسهیلات هزار و ۱۰۱ نفر به بانک‌های عامل معرفی و ۷۵۲ نفر موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
به گفته وی در مجموع ۶۴ درصد تسهیلات ابلاغی جذب شده است.وبلاگ «جذب۶۴درصد تسهیلات اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «یادداشت های یک خبرنگار» ندارد.