4400 مددجوی بهزیستی استان جویای کار هستند یادداشت های یک خبرنگار -


4400 مددجوی بهزیستی استان جویای کار هستند

پست با عنوان «4400 مددجوی بهزیستی استان جویای کار هستند» از وبلاگ «یادداشت های یک خبرنگار» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی مهم‌ترین مشکل مددجویان برای دریافت تسهیلات را ضامن دانست و گفت: باید ساز و کاری تعریف شود تا فرآیند پرداخت تسهیلات به جامعه هدف دستگاه‌های حمایتی تسهیل شود.
مروی گفت: در سال جاری برابر آمار موجود چهار هزار و ۴۰۹ نفر از جامعه هدف جویای کار هستند.
وی ادامه داد: با اقدامات انجام گرفته هزار و ۱۲۰ نفر آماده سازی شغلی انجام شده است و پیگیری لازم برای ایجاد فرصت شغلی از طریق ارائه تسهیلات اشتغالزا در دستور کار است.
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی تعهد اشتغال سال ۹۵ این اداره کل را ۶۳۵ فرصت شغلی اعلام کرد.
مروی با اشاره به اینکه در راستای تثبت اشتغال ایجاد شده برای مددجویان این اداره کل حق بیمه سهم کارفرمایی و خویش فرمایی و ارتقاء کارآیی معلولان نیز پرداخت می‌شود گفت: در سال ۹۴ برای ۲۲۱ نفر به مبلغ سه میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال پرداخت شده است.
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی عنوان کرد: در سال ۹۵ نیز برابر اعتبارات ابلاغی این فرآیند ادامه خواهد داشت. 


 


وبلاگ «4400 مددجوی بهزیستی استان جویای کار هستند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «یادداشت های یک خبرنگار» ندارد.