شیف کردن دشمن: صد مقاله -


شیف کردن دشمن:

پست با عنوان «شیف کردن دشمن:» از وبلاگ «صد مقاله» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

شکست آمریکا بدون شکست آل سعود، امکان پذیر نیست!


حضرت علی ع در جنگ جمل دستورالعملی صادر فرمود که  فراریان را تعقیب نکنید،  در حالیکه در صفین  دشمنان را چه در: میدان جنگ و چه در حال فرار می کشت. در تفاوت این دو رفتار فرمود: اهل جمل پیشوایشان کشته شده بود، ولی اهل صفین به سوی گروهی آماده و رهبری باز می‌گشتند: که دوباره آنها را آماده می کرد.


هم اکنون ترامپ نمونه  این حرکت انحرافی است، تا همه خشم ها را به سوی خود جذب کند، و تصور شود که او همه کاره هست، و اگر رای بیاورد جنگ تمام عیار آغاز خواهد شد! اما اینطور نیست همانطور که در گذشته دیدیم: در دوران کلینتون با تمام ادعا هایش، کاری نتوانست بکند لذا عربستان طالبان را ساخت، و به کمک آنها فرستاد. در دوران بوش که از جمهوری خواهان بود، و همیشه صحبت از حمله نظامی می کرد، باز کاری از پیش نبرد، لذا آل سعود القاعده را ساخت و به کمک او فرستاد. شاهزاده سعودی بن لادن، تمامی سهام های ورشکسته را خرید، و با بوش شریک شد. آنها برج دوقلو را منفجر کرده، ولی بنام ایران تمام کردند. زیرا دیدند حتی القاعده و طالبان هم نتوانستند کاری بکنند، گفتند شاید با تبلیغات علیه ایران بشود کاری کرد! اوباما که سعی کرد با شعار های ضد جنگ، جو را آرام کند، ولی بازهم همیشه گزینه نظامی علیه ایران را روی میز داشت. ولی کاری نتوانست بکند، لذا عربستان دست به کار شد و این بار داعش را به کمک او فرستاد، تا با کشتار وسیع مردم بیرون مرزهای ایران، راه را برای نفوذ به ایران باز کند. ولی سیلی برجام بر صورت او خورد! و گزینه نظامی اش زیر میز رفت.


       جالب این است در همه این دوران، آل سعود ناچار می شد در انتها، خود را نشان دهد و همه گروههای تروریستی: علیه ایران را از همسایگان ایران انتخاب می کرد، و نام عربی بر آنها می گذاشت! طالبان ازپاکستان شروع شد و از میان: سه هزار مدرسه سعودی در پاکستان، نیروهای خود را تامین کرد. القاعده سعی کرد به افغانستان برود، ولی با افشاء اقدامات ناچار مخفی شد، و بعد هم از بین رفت. اما پایه گذار شیقت کردن دشمن شد. یعنی از شرق به سوی غرب ایران حرکت کرد. لذا داعش کاملا از غرب ایران ظهور کرد.  دراینجا رهبران ایران کمی متوجه شدند که: غیر از امریکا و اسرائیل، دست دیگری هم هست که انها را رهبری می کند. اما هنوز در ناباوری بودند که: چطور یک کشور کم جمعیت مثل عربستان، دست به این کار های می زند. آنها به اعتبار قدرتی که برای مبارزه با آمریکا، فراهم کرده بودند آل سعود و عربستان را اصلا به حساب نمی اوردند، و این شکاف مناسبی بود تا آل سعود، برنامه های خود را بدون ترس و واهمه انجام دهد. آنها علاوه بر این توهم دشمن کم بینی ایرانیان، نقطه ضعف دیگری هم داشتند. که موضوع حج بود و ایرانیان، به خاطر همین نقطه ضعف، هیچگاه برعلیه تخریب بقیع و دیگر تخریب هایی که صورت می گرفت، اعتراضی نمی کردند! در حالیکه اگر کوچکترین اعتراضی می کردند، آل سعود برای همیشه به زباله دان تاریخ می رفت. در همین زمان خودمان دیدیم که پرداخت پول های ایرانیان برای حج، همگی صرف کمک به داعش می شد و: اکنون که ایرانیان از حج منع شدند، داعش تضعیف شده و مواضع خود را، یکی پس از دیگری از دست می دهد. کافی است فقط ایران برای اخذ دیه: حاجی های شهید شده در منا، سختی به خرج دهد آل سعود ناچار خواهد شد درآمد های حاصل از: حج ترکیه را هم به ایران بدهد. لذا داعش عقبه خود در ترکیه را هم از دست داده، و در سوریه نیز شکست خواهد خورد. ولی مع الاسف می بینیم که: با پول حاجیان ترک، گروه داعش از سوی ترکیه تجهیز شده، و برای حمله آماده می شود.


شیف کردن دشمن:


 اختراعات مردم جهان در کاهش استفاده از: سوخت فسیلی یکی از جنبه های دیگری است، که آل سعود را به زمین می زند. زیرا که نیاز به نفت را کاهش داده و: قیمت جهانی ان سقوط می کند، سقوط قیمت نفت یعنی سقوط آل سعود! پافشاری دولت ایران بر باز سازی سهمیه قبلی خود در اپک ، مانند این است که پا در گلوی آل سعود گذاشته اند، و اگر این عوامل به درستی هدایت شوند، از آل سعود اثری باقی نخواهد ماند! و دنیا دیگر ادامه تولید داعش و القاعده و طالبان را نخواهد دید. اما اگر به این توصیه ها عمل نشود، ترامپ رای خواهد آورد و: گروه جدیدی به نام زومبی ها را روانه مبارزه با ایران خواهد کرد! و هزینه تبلیغاتی را هم از آل سعود خواهد گرفت. 


وبلاگ «شیف کردن دشمن:» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «صد مقاله» ندارد.