شکست تیم شهرداری کلاچای در آخرین هفته مسابقات جام گیل و قرارگیری در جایگاه نهم KELACHAY NEWS كلاچای نیوز -


شکست تیم شهرداری کلاچای در آخرین هفته مسابقات جام گیل و قرارگیری در جایگاه نهم

پست با عنوان «شکست تیم شهرداری کلاچای در آخرین هفته مسابقات جام گیل و قرارگیری در جایگاه نهم» از وبلاگ «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


در هفته پایانی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، تیم شهرداری کلاچای مغلوب تیم دخانیات رشت شد.به گزارش كلاچای نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری کلاچای،در این دیدار که عصر چهارشنبه در کلاچای برگزار شد، تیم فوتبال شهرداری کلاچای با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم فوتبال دخانیات رشت شد.در این مسابقه که از هفته بیست و ششم و پایانی این رقابت ها برگزار شد، تیم فوتبال شهرداری کلاچای از شرایط میزبانی خود سودی نبرد و با مغلوب شدن در این دیدار خانگی، نتوانست امتیازی را کسب کند.


گفتنی است در همین رقابتها تیم فوتبال سبحان دارو رشت با پیروزی 1 بر 0 برابر شاهین انزلی ، به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال استان گیلان(جام گیل) در فصل ۹۵-۹۴ دست یافت.


در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل13 تیم حضور داشتند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت پرداختند.

 


وبلاگ «شکست تیم شهرداری کلاچای در آخرین هفته مسابقات جام گیل و قرارگیری در جایگاه نهم» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» ندارد.