اردوی 4 هفته‌ای تیم ملی وزنه‌برداری در کلاچای/ رستمی در تهران می‌ماند KELACHAY NEWS كلاچای نیوز -


اردوی 4 هفته‌ای تیم ملی وزنه‌برداری در کلاچای/ رستمی در تهران می‌ماند

پست با عنوان «اردوی 4 هفته‌ای تیم ملی وزنه‌برداری در کلاچای/ رستمی در تهران می‌ماند» از وبلاگ «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


تیم ملی وزنه برداری آخرین مرحله اردوی خارج از تهران خود را در کلاچای استان گیلان برگزار می‌کند. در این اردو ایوب موسوی، علی هاشمی، سهراب مرادی، محمدرضا براری، بهادر مولایی و بهداد سلیمی حضور خواهند داشت. البته سهراب مرادی پس از بازگشت از کلمبیا به جمع اردو نشینان اضافه می شود. کیانوش رستمی تنها وزنه برداری است که در این اردو حضور ندارد و تمریناتش را در تهران دنبال خواهد کرد. 
 اصغر ابراهیمی رییس هیات وزنه برداری گیلان در این مورد گفت: ملی پوشان آخر هفته به گیلان می‌آیند و از روز شنبه تمرینات خود را آغاز خواهند کرد. مدت زمان حضور تیم ملی وزنه‌برداری در گیلان چهار هفته است و پس از آن تیم دوباره به تهران برمی‌گردد./باشگاه خبرنگاران جوان


وبلاگ «اردوی 4 هفته‌ای تیم ملی وزنه‌برداری در کلاچای/ رستمی در تهران می‌ماند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» ندارد.