شهردار کلاچای خبر داد/سه طرف محور میدان کمربندی کلاچای بازگشایی و تملک شد KELACHAY NEWS كلاچای نیوز -


شهردار کلاچای خبر داد/سه طرف محور میدان کمربندی کلاچای بازگشایی و تملک شد

پست با عنوان «شهردار کلاچای خبر داد/سه طرف محور میدان کمربندی کلاچای بازگشایی و تملک شد» از وبلاگ «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

شهردار کلاچای از بازگشایی و تملک سه طرف محور میدان کمربندی کلاچای خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ،شهردار کلاچای در حاشیه اجرای تملک میدان تقاطع گفت : تاکنون ۳ طرف از محور میدان تملک و بازگشایی شده است و امیدواریم شنبه ۲۲ خرداد ماه آخرین مرحله از آن به اتمام برسد.


حسین بائوج لاهوتی با تشکر از همکاری خانواده مرحوم موسی شکری در اجرای تملک افزود : مرحله چهارم تملک ملک اعیانی وارث خانواده مرحوم کاظمی است که با اتمام آن حریم های اعلام شده توسط اداره کل راه و شهرسازی جهت کمربندی کلاچای آماده احداث میدان خواهد شد.


وی اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی براساس زمان بندی تعیین شده ساخت میدان تقاطع آغاز خواهد شد.


گفتنی است در اولین جلسه حضور نماینده مردم رودسر واملش در مجلس که در شهرداری کلاچای صورت گرفت ، بر احداث میدان از اول تیرماه سال جاری  تاکید شد.وبلاگ «شهردار کلاچای خبر داد/سه طرف محور میدان کمربندی کلاچای بازگشایی و تملک شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» ندارد.