امام جمعه کلاچای:دولت با تعیین نرخ خرید برگ سبز چای، انگیزه چایکاران را تقویت کرد KELACHAY NEWS كلاچای نیوز -


امام جمعه کلاچای:دولت با تعیین نرخ خرید برگ سبز چای، انگیزه چایکاران را تقویت کرد

پست با عنوان «امام جمعه کلاچای:دولت با تعیین نرخ خرید برگ سبز چای، انگیزه چایکاران را تقویت کرد» از وبلاگ «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امام جمعه کلاچای تعیین نرخ خرید برگ سبز چای از سوی دولت را باعث تقویت انگیزه کشاورزان چایکار برای ورود به باغ های چای و فعالیت دانست.حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن لطیفی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به افزایش 12درصدی برگ سبز چای درجه یک و 13 درصدی برگ سبز چای درجه دو، آن را نقطه قوت و پشتگرمی بیشتر برای کشاورزان چایکاران برای ورود به باغ های چای ذکر و بیان کرد: معتقدم این شرایط باعث رغبت و انگیزه چایکاران برای فعالیت های کشاورزی شده و انتظار بر این است که حمایت ها از چایکاران استمرار یابد.
وی ادامه داد: کشاورزان چایکار در روزهای اخیر نگران قیمت برگ سبز چای بودند که هم اکنون دولت با نرخ گذاری روی برگ سبز چای، باعث تقویت روحیه کشاورزان شده است.
خطیب جمعه کلاچای در ادامه سخنان خود با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، این دستگاه را به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در حوزه اقتصاد مقاومتی ذکر و اظهار کرد: انتظار از وزارت جهاد کشاورزی این است که در بخش تولید و رونق اقتصادی و در یک کلام به مبحث اقتصاد پویا ، کمک کند که همه اینها به فرایند اقتصاد مقاومتی کمک بزرگی خواهد کرد.
حجت الاسلام لطیفی همچنین تاخیر در روند ساخت یادمان شهدای گمنام این شهر را با وجود تلاش های صورت گرفته، توجیه پذیر ندانست و خواستار تسریع در روند ساخت آن شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید از ظرفیت ماه مبارک رمضان فرصت سازی کرد، گفت: ماه رمضان، ماه تقویت و تحکیم انس با ولایت و امامت است که باید همه اینها را در شب های قدر به خوبی دنبال کنیم.
کلاچای در 80 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است./ایرنا


وبلاگ «امام جمعه کلاچای:دولت با تعیین نرخ خرید برگ سبز چای، انگیزه چایکاران را تقویت کرد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «KELACHAY NEWS كلاچای نیوز» ندارد.