در نتیجه برجام؛ مدادهای سوئیسی به تهران رسید/ شام شاهانه شهید رجایی چه بود؟ دنیای خبر -


در نتیجه برجام؛ مدادهای سوئیسی به تهران رسید/ شام شاهانه شهید رجایی چه بود؟

پست با عنوان «در نتیجه برجام؛ مدادهای سوئیسی به تهران رسید/ شام شاهانه شهید رجایی چه بود؟» از وبلاگ «دنیای خبر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

شرکت سوئیسی کاران داچه، که سابقه 100 ساله در تولید نوشت افزار دارد، اکنون به دنبال شراکت با یک صادر کننده پسته برای بازگشت قوی به بازار 77 میلیون نفری ایران است.


دنیای متفاوت بعد از برجام/ مدادهای سوئیسی در راه ایران

شام شاهانه شهید رجایی چه بود؟/ فروش مدادهای سوییسی در تهران نتیجه برجام است/ دور جدید تلاش آمریکا برای ساقط نمودن بشار اسدیاسر جبراییلی در کانال تلگرامی‌اش درباره ورود شرکت‌های نوشت افزار سوئیسی نوشت: بلومبرگ: شرکت سوئیسی کاران داچه، که سابقه ای 100 ساله در تولید نوشت افزار دارد و قبل از انقلاب به ایران مداد صادر می‌کرد، اکنون به دنبال شراکت با یک صادر کننده پسته برای بازگشت قوی به بازار 77 میلیون نفری ایران است.


کارلو هابشر، رئیس شرکت کاران داچه: «پتانسیلی که در ایران وجود دارد کاملاً شگفت انگیز است. مردم جوان زیادی هستند که در آنجا مشغول تحصیل‌اند و به نوشت افزار نیاز دارند...برند ما در ایران شناخته شده است و بسیاری از والدین در بچگی مدادهای کاران داچه داشتند. ایران کشوری بزرگ و یکی از مهم‌ترین کشورهای خاورمیانه برای ماست.» کاران داچه، از جمله شرکت های اروپایی است که به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از امضای توافق هست های بین ایران و قدرت های جهانی است.


 وبلاگ «در نتیجه برجام؛ مدادهای سوئیسی به تهران رسید/ شام شاهانه شهید رجایی چه بود؟» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دنیای خبر» ندارد.