اخبار آموزش و پرورش -


اخبار آموزش و پرورش

وبلاگ «اخبار آموزش و پرورش» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

خبر24:مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.

»

خبر24:خبر تغییر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور دیروز در شرایطی منتشر شد که به نظر می‌‌رسد مسئله انتصابات در آموزش و پرورش جزء اولویت‌های آقای وزیر است و نمی‌توان توقع داشت حقوق معلمان به موقع پرداخت شود.

»

خبر24:حضور برخی فعالان فتنه ۸۸ در مناصب دولتی نقض روح اعتدال گرای دولت است، عملکرد این عده که حتی برخی از آنها سوابق محکومیت دارند، نه تنها اعتقادی به گفتمان اعتدال نداشته بلکه افراطی‌ترین حرکات را در جهت ضربه زدن به جمهوری اسلامی به نمایش خواهند...

»

خبر24:عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دانش آشتیانی» به شعار شایسته سالاری در انتصابات پایبند باشد، گفت: اینکه بخواهند اتوبوسی نیروها را در آموزش و پرورش تغییر دهند، درست نیست.

»

خبر24:فرهنگیان بارها از تفاوت دریافتی خود با سایر کارمندان دولت گلایه کردند و نسبت به نظام پرداختی خود معترض بودند اما این گلایه متفاوت‌تر است؛ امروز فرهنگیان از چیز دیگری حرف می‌زنند و آن، خرد شدن ارزش و حرمتی به نام «معلمی‌» است.

»

خبر24:بعد از انتشار خبر "بر اساس اعلام خزانه‌داری کل کشور حقوق آذرماه معلمان کشور از سوی خزانه داری واریز و به معلمان پرداخت شد." از خبرگزاری فارس،کاربران فرهنگی نسبت به انتشار این خبر و عدم واریز حقوق ماه آذر واکنش نشان دادند،در ادامه نظرات...

»

خبر24: اعلام جزئیات خرید سهام بیمه ملت+اصلاحیه،هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، با انتشار اطلاعیه ای، ضمن اصلاح تاریخ آغاز فروش تسهیلات مربوط به سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری، شرایط، ضوابط و چگونگی خرید آن را اعلام کرد.

»

خبر24: کاربرگ محاسبه حکم سال 96 با استفاده از استفاده از اطلاعات اخرین حکم 95:با توجه به برخی اشکالات جزئی در محاسبه حکم ورژن 9600 در این کاربرگ با وارد کردن اطلاعات حکم امسال، به طور تقریبی و دقیق تر حکم سال 96 با افزایش 10 درصدی را محاسبه کنید.

»