اولین بازدید استاندار كردستان از مرکز تازه تاسیس کانون بانه بوکه بارانه -


اولین بازدید استاندار كردستان از مرکز تازه تاسیس کانون بانه

پست با عنوان «اولین بازدید استاندار كردستان از مرکز تازه تاسیس کانون بانه» از وبلاگ «بوکه بارانه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

استاندار كردستان نخستین مقام عالی استان است که از مرکز تازه تاسیس شده شماره 2 كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در بانه بازدید كرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، مرکز فرهنگی هنری کانون بانه در زمینی با مساحت 1440متر مربع و زیر بنای 584 متر مربع و با اعتباری بیش از هفت میلیارد و 630 میلیون ریال از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان ساخته شده است.

بر اساس این گزارش، مرکز فرهنگی هنری بانه و مراکز شهرستان های مریوان، موچش، صاحب و سیار روستایی بانه روز 21 اردیبهشت 1395  هم‌زمان با سال‌روز سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان و با حضور معاون توسعه و منابع انسانی و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون  به صورت نمادین از مریوان افتتاح شد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار استان روز دوشنبه 10 خرداد 1395 با حضور در بانه از این مرکز نیز بازدید و از راه‌اندازی چنین مراکزی برای انجام فعالیت‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان ابراز خوشحالی کرد.

در این بازدید استاندار و مسئولان شهرستان بانه نیز از بخش‌های مختلف این مرکز کانون بازدید کردند و آغاز فعالیت این مرکز را به کودکان و نوجوانان بانه‌ای تبریک گفتند.

کتاب‌خانه تازه راه‌اندازی شده سیار روستایی بانه هم با اعتبار خرید و تجهیز 500 میلیون ریال از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری با تحت پوشش قرار دادن 20 روستای این شهرستان هر دو هفته یک بار به روستاها می‌رود که علاوه بر انجام فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی کتاب‌های جدید را در اختیار  کودکان و نوجوانان این روستاها قرار می‌دهد.


وبلاگ «اولین بازدید استاندار كردستان از مرکز تازه تاسیس کانون بانه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «بوکه بارانه» ندارد.