حضور مدیر کل کانون استان کردستان در میزگرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بوکه بارانه -


حضور مدیر کل کانون استان کردستان در میزگرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان

پست با عنوان «حضور مدیر کل کانون استان کردستان در میزگرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان» از وبلاگ «بوکه بارانه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.


میزگرد تخصصی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان روز چهارشنبه با حضور مدیر کل کانون استان کردستان و کارشناسان ادارات مرتبط با اوقات فراغت در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان،این میزگرد تخصصی با حضور سهیلا شیخی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان، حجت الاسلام مسعود محمدی مسوول امور فرهنگی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی کردستان، حجت الله نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان و پرویز کریمی رییس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش کردستان با موضوع اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان برگزار شد.
بنا بر این گزارش،در این میزگرد مسوولان و متولیان برگزاری دوره ها و کلاس های تابستان استان کردستان هر کدام برنامه ریزیها و اهداف مختلف دستگاه خود برای برگزاری دوره های مختلف آموزش و مهارتی فصل تابستان را بیان کردند و خواستار مدیریت بهتر این دوره ها، دوری از موازی کاری و هدفمند کردن آموزش های دوران فراغت دانش آموزان شدند.
در ادامه گزارش آمده است،در این میزگرد مشخص شد که دستگاه های مختلف از نیمه دوم فصل بهار و قبل از تعطیلی مدارس اطلاع رسانی لازم را در بین دانش آموزان و والدین آنها انجام داده اند و با تجهیز کارگاه ها و کلاس های آموزشی خود را برای برگزاری این دوره ها آماده کرده اند.
این گزارش حاکی است،مسوولان و متولیان برگزاری دوره ها و کلاس های تابستانی پرکردن اقات فراغت در کردستان از والدین دانش آموزان خواستند در این فصل که فصل طلایی برای شناسایی استعدادها و علایق دانش آموزان است آنها را برای شرکت در دوره های مختلف علمی، آموزشی و مهارت آموزی هدایت کنند.


وبلاگ «حضور مدیر کل کانون استان کردستان در میزگرد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «بوکه بارانه» ندارد.