احمد صفایی جندقی(شاعر و مدیحه سرا) جندق تیوی [JANDAGHTV] -


احمد صفایی جندقی(شاعر و مدیحه سرا)

پست با عنوان «احمد صفایی جندقی(شاعر و مدیحه سرا)» از وبلاگ «جندق تیوی [JANDAGHTV]» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

سلام دوستان عزیزهمانگونه که آگاه هستید رویکردسایت جندق تی وی رویکردی فرهنگی است.شناساندن جندق ،آداب ورسوم، مراسمات وازهمه مهمترشناساندن بزرگان این خطه به تمام جهان، که متاسفانه به دلیل معضلات جدی فرهنگی دست ماهم بسته بود وکسی کمکی در این راستا به ما نداشت و خواسته های ما به کندی پیش می رود. جندق تی وی بنا را برانتشار خبرهای معمولی و یا سوخته ی جندق ودیگر جاهای ایران ندارد، بلکه ما می خواهیم کاری بزرگ برای جندق انجام دهیم که هر جندقی با مراجعه به آن به خود و جندقی بودن خودافتخار کند.


در راستای این کار بزرگ در این قسمت به معرفی یکی دیگر از بزرگان و نام آوران شهرمان یعنی مرحوم احمد صفایی جندقی می پردازیم که درود و رحمت خدا بر او باد.نام صفایی در این روزهای محرم و صفر بسیار شنیده می شود.این بار برای تکمیل شدن این نوشته از همه شما بزرگواران می خواهیم هرگونه اطلاعات، دست نوشته و یا عکس و تصویری از مرحوم صفایی جندقی دارید با ذکر منبع به آدرس ایمیل ما بفرستید تا دراین کار بزرگ سهیم شوید...


وبلاگ «احمد صفایی جندقی(شاعر و مدیحه سرا)» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «جندق تیوی [JANDAGHTV]» ندارد.