شهدای جندق جندق تیوی [JANDAGHTV] -


شهدای جندق

پست با عنوان «شهدای جندق» از وبلاگ «جندق تیوی [JANDAGHTV]» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

بسم الله الرحمن الرحیم


*امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا،کمترازشهادت نیست* مقام معظم رهبری


... می گویند عدد هفت مقدس است، این بیان چه درست چه نادرست باید گفت برای مردم جنـدق عددی مقدس و یادآورحماسه آفرینی های هفت ستاره ی بی بدیل آسمان شهرجنـــــدق است که بانثار خون خود انقلاب اسلامی ایــران را یاری کرده و باعث سربلندی و سرافــرازی ما گردیدند جا دارد دراین سایت فرهنگی یادی ازاین عزیزان کرده باشیـم نکته جالب این شهیـــدان بزرگواراین است که ازهفت شهیـــد جندق،دوشهیدمدرک دیپلم و یک شهید دارای مدرک لیسانس بوده و این نشان می دهد که برخلاف گفته ها جوانان جندق ازقدیم الایام طالب علم ودانش بوده اند. یادشان گرامی وراهشان پررهروباد.اسامی شهدای شهرجندق به شرح ذیل است:


 


وبلاگ «شهدای جندق» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «جندق تیوی [JANDAGHTV]» ندارد.