پرواز هواپیماهای جنگی ایران برای مبارزه با داعش نشریه خبرنگاران جوان ایرانی -


پرواز هواپیماهای جنگی ایران برای مبارزه با داعش

پست با عنوان «پرواز هواپیماهای جنگی ایران برای مبارزه با داعش» از وبلاگ «نشریه خبرنگاران جوان ایرانی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

ایران سطح همکاری خود را با سوریه و عراق از محرمانه به عادی تبدیل کرده و آشکارا از این دو کشور حمایت می کند.
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه لبنانی "النشره" به نقل از منابعی که به نام آنها اشاره نکرد، گزارشی از سطح مبارزه ایران با "داعش" در عراق و سوریه منتشر کرده است.
 
روزنامه النشره طی گزارشی ادعا کرد: «ایران برای همکاری هر چه بیشتر با نظام سوریه و عراق هواپیماهای جنگی خود را وارد میدان های نبرد در این دو کشور کرده است.»
 
این روزنامه به نقل از منابع خود ادعا کرد: «ایران به حمایت تسلیحاتی و مالی به عراق و سوریه بسنده نکرده  و هواپیماهای هجومی بدون سرنشین خود را در  میدان های جنگ به پراز درآورده است.ایران سطح همکاری خود را با سوریه و عراق از محرمانه به عادی تبدیل کرده و آشکارا از این دو کشور حمایت می کند.


وبلاگ «پرواز هواپیماهای جنگی ایران برای مبارزه با داعش» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «نشریه خبرنگاران جوان ایرانی» ندارد.