هدف‌گیری توان دفاعی ایران توسط اندیشکده آمریکا در مورد خرید اس 300 و هواپیمای سوخو سلام دانلود -


هدف‌گیری توان دفاعی ایران توسط اندیشکده آمریکا در مورد خرید اس 300 و هواپیمای سوخو

پست با عنوان «هدف‌گیری توان دفاعی ایران توسط اندیشکده آمریکا در مورد خرید اس 300 و هواپیمای سوخو» از وبلاگ «سلام دانلود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

آمریکن اینترپرایز می‌نویسد: قول آمریکا برای وتو کردن فروش این تسلیحات کافی نیست و باید تحریم‌های یکجانبه علیه مقامات روسی و ایرانی اعمال گردد.


 اندیشکده آمریکن اینترپرایز (انترپرایز) در جدیدترین گزارش خود، به موضوع ارسال سامانه دفاعی اس 300 از سوی روسیه به ایران پرداخت و آورد: «گرچه ممکن است ارسال اس 300 در همین مرحله هم با تاخیر روبرو شود، اما بالاخره قطعی است. نگرانی بیشتر ما، در مورد لیست خریدهای نظامی ایران است که باید بی‌درنگ به آن توجه شود».


 

جلوی ایران رو به قدرت را بگیرید // در حال ویرایش
اندیشکده آمریکن اینترپرایز در گزارشی تحت عنوان «ایران در حال قدرت‌گیری است. باید جلوی آن رابگیریم» از خریدهای تسلیحاتی و افزایش قدرت ایران ابراز نگرانی کرد


اندیشکده آمریکن اینترپرایز در تحلیل خود آورد: «ایران به سرعت به سمت پیشرفت نظامی پیش می‌رود و این امر می‌تواند موجب بوجود آمدن شرایط رقابت تسلیحاتی در منطقه و تلاش متحدان آمریکا برای دستیابی به تسلیحات پیشرفته شود. فراتر از آن، با وقوع چنین وضعیتی، غرب روش خود را در برای مواجهه محتمل نظامی با ایران -و اگر بشود در خلیج فارس- و حتی چگونگی آن تغییر خواهد داد


وبلاگ «هدف‌گیری توان دفاعی ایران توسط اندیشکده آمریکا در مورد خرید اس 300 و هواپیمای سوخو» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «سلام دانلود» ندارد.