اظهارات متفاوت فرمانده هوانیروز در مورد شناسایی داعش سلام دانلود -


اظهارات متفاوت فرمانده هوانیروز در مورد شناسایی داعش

پست با عنوان «اظهارات متفاوت فرمانده هوانیروز در مورد شناسایی داعش» از وبلاگ «سلام دانلود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

در سال گذشته وقتی داعش نزدیک شد ما به همراه نیروی زمینی در مرزهای غربی حاضر شدیم و خود فرمانده نیروی زمینی ارتش (امیر پوردستان) در بالگرد کنترل و شناسایی بود که رفتیم شناسایی کردیم و منتظر دستور بودیم تا وارد عمل شویم اما نیاز نشد.


 


ازعملیات شناسایی داعش تا پرواز به عمق دره برای 5 رای/ هوگو چاوز درباره هوانیروز ارتش چه گفتبه گزارش مشرق، «هوانیروز» از آن بخش های جذاب ارتش هاست. تجربه پرواز با بالگرد هم از آن تجربه های شیرین است، اما همه این شیرینی و جذابیت تازمانی است که موشک به سمت ات نیاید! با جنگنده یا پدافند دشمن مواجه نشوی و... امروز سالگرد شهادت شهید علی اکبر شیرودی، است.

 حالا 35 سال از روزی که او مظلومانه در ارتفاعات «بازی دراز» دشت ذهاب به شهادت رسید می گذرد و روزنامه خراسان به پاس گرامیداشت مقام این شهید و سایر خلبانان شهید ارتش و هوانیروز و نیز  تقدیر از تلاش های این یگان رزمی، 


وبلاگ «اظهارات متفاوت فرمانده هوانیروز در مورد شناسایی داعش» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «سلام دانلود» ندارد.