وارد شدن ناو گروه هندوستان به ایران سلام دانلود -


وارد شدن ناو گروه هندوستان به ایران

پست با عنوان «وارد شدن ناو گروه هندوستان به ایران» از وبلاگ «سلام دانلود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

ریادار آزاد فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش به همراه هیئت همراه و استاندار هرمزگان بر روی عرشه ناوشکن هندی گانگا با کارکنان ناوگره اعزامی از کشور هند دیدار کردند.

در این مراسم سائوراب کومار سفیر کشور هندوستان در ایران به سخنرانی پرداخت و گفت: ما اهمیت زیادی برای ایران قائل هستیم و نخست وزیر هند در تاریخ 22 و 23 ماه جاری میلادی از ایران بازدید و مذاکراتی با بالاترین مقام های ایرانی داشت.

وی افزود: ما باید روابطمان را پیش ببریم و گسترده کنیم و بازدید کشتی های هندی یک روز بعد از سفر نخست وزیر هند اتفاقی نیست و انعکاس دهنده اهمیت روابط دفاعی و همکاری دریانوردی بین ایران و هند است و  امیدوارم این دو کشتی در زمان کوتاه استقرار در بندرعباس روابط دوستانه و دفاعی را به بالاترین سطوح برسانند.

وی خاطرنشان کرد: تعاملات ما در زمینه دریایی در چند سال گذشته افزایش یافته و مشتاق افزایش بیشتر آن هستیم.

همچنین امیر دریادار آزاد فرمانده منطقه یکم نداجا دراین مراسم گفت: این روابط قطعاً بیانگر تعاملات بین دو کشور است و وقتی به تاریخ دو کشور و همچنین نیروی دریایی دو کشور نگاه می کنیم در میابیم که روابط بسیار محکمی داشته اند.


وبلاگ «وارد شدن ناو گروه هندوستان به ایران» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «سلام دانلود» ندارد.