اختصاص 8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی برای طرح‌های هادی بانک خبر شهرستان رشتخوار -


اختصاص 8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی برای طرح‌های هادی

پست با عنوان «اختصاص 8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی برای طرح‌های هادی» از وبلاگ «بانک خبر شهرستان رشتخوار» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

printlogo


مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد  :
اختصاص 8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی برای طرح‌های هادی


 خاکشور/  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی  ازاختصاص 8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی استان برای اجرای طرح هادی در استان خبر داد.
 موسوی در سفر به رشتخوار و بازدید از طرح هادی محمد آباد بخش مرکزی رشتخوار به خبرنگار ما گفت: براساس قانون بودجه،  8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی استان برای تهیه و اجرای طرح هادی اختصاص می‌یابد.
 وی افزود: از کل تسهیلات مسکن روستایی کشور که 200هزار فقره است، 16 هزار فقره به استان خراسان رضوی اختصاص یافته که امید است با استقبال مردم استان بتوانیم روستاهایی آباد داشته باشیم.
 موسوی یکی از مأموریت‌های اصلی بنیاد مسکن را تهیه طرح هادی روستایی دانست و بیان کرد: طرح هادی در روستاهای محمدآباد  احمد آباد و جنت آباد شهرستان رشتخوار انجام شده است.


وبلاگ «اختصاص 8 درصد از اعتبارات تملک و دارایی برای طرح‌های هادی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «بانک خبر شهرستان رشتخوار» ندارد.