سهیل حسنی" به عنوان مدیر امور آبفای شهرستان رشتخوار معرفی شد. بانک خبر شهرستان رشتخوار -


سهیل حسنی" به عنوان مدیر امور آبفای شهرستان رشتخوار معرفی شد.

پست با عنوان «سهیل حسنی" به عنوان مدیر امور آبفای شهرستان رشتخوار معرفی شد.» از وبلاگ «بانک خبر شهرستان رشتخوار» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

printlogo


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خبر داد
کاهش هدر رفت آب شرب در 38 روستای استان با اصلاح شبکه فرسوده


خاکشور /  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی  گفت: با اصلاح شبکه فرسوده آب شرب 38 روستا با 30 هزار نفر جمعیت، هدررفت آب در این روستاها کاهش یافت.
دانشگر در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آب رشتخوار اتمام و تکمیل عملیات اجرایی 13 مجتمع آب رسانی روستایی که حدود 180 هزار نفر در 219 روستا را به جمعیت روستایی بهره مند از آب شرب سالم و بهداشتی با بهترین استاندارد کمی و کیفی می‌افزاید را از دیگر نتایج اجرای این پروژه‌ها برشمرد که شاخص برخورداری مردم روستاهای استان از این نعمت الهی را به میزان 3.7 درصد افزایش می‌دهد.
در خور ذکر است "سهیل حسنی" به عنوان مدیر امور آبفای شهرستان رشتخوار معرفی شد.
 


وبلاگ «سهیل حسنی" به عنوان مدیر امور آبفای شهرستان رشتخوار معرفی شد.» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «بانک خبر شهرستان رشتخوار» ندارد.