فرماندار رشتخوار: دکتر محمود نگهبان‌سلامی نماینده رشتخوار و خواف در مجلس دهم شد هندآباد خبر -


فرماندار رشتخوار: دکتر محمود نگهبان‌سلامی نماینده رشتخوار و خواف در مجلس دهم شد

پست با عنوان «فرماندار رشتخوار: دکتر محمود نگهبان‌سلامی نماینده رشتخوار و خواف در مجلس دهم شد» از وبلاگ «هندآباد خبر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

فرماندار رشتخوار گفت: در حوزه انتخابیه رشتخوار و خواف دکتر محمود نگهبان‌سلامی با 44 هزار و 379 رأی راهی مجلس دهم شد.


خالق‌داد عرب در ادامه با بیان اینکه در حوزه انتخابیه شهرستان‌های خواف و رشتخوار از مجموع ١٠٨هزار رأی ماخوذه دکتر نگهبان‌سلامی برگزیده شد، اظهار کرد: وی با مجموع 44 هزار و 379 رأی توانست تنها کرسی نمایندگی مجلس در دو شهرستان خواف و رشتخوار کسب نماید.

وی یادآور شد: در حوزه فرعی رشتخوار از مجموع 42 هزار واجد شرایط 39هزار و 447 نفر پای صندوق‌های رأی آمدند.
عرب میزان مشارکت این شهرستان را بیش از ۹۲ درصد عنوان کرد و افزود: از مجموع ۴۲ هزار واجد شرایط رأی دادن در شهرستان رشتخوار بیش از 39 هزار نفر در انتخابات مشارکت کردند.

از ٣۶ کاندیدای ثبت نام شده در حوزه انتخابیه شهرستان‌های خواف و رشتخوار ٢۴ نامزد تایید صلاحیت شدند که از این تعداد، یک روز مانده به انتخابات، ۱٩ تن از دور رقابت‌های انتخاباتی انصراف و تنها پنج نفر در رقابت‌های انتخابی این دو شهرستان باقی ماندند.


پایان پیام


وبلاگ «فرماندار رشتخوار: دکتر محمود نگهبان‌سلامی نماینده رشتخوار و خواف در مجلس دهم شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «هندآباد خبر» ندارد.