فرمانده جدید مرزبانی خراسان رضوی معرفی شد هندآباد خبر -


فرمانده جدید مرزبانی خراسان رضوی معرفی شد

پست با عنوان «فرمانده جدید مرزبانی خراسان رضوی معرفی شد» از وبلاگ «هندآباد خبر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

فرمانده جدید مرزبانی خراسان رضوی روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور فرمانده مرزبانی ناجا معرفی شد.
استاندار خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان خراسان رضوی گفت: به رغم حضور نیروهای چند ملیتی و بیگانه در کشورهای همسایه، خراسان رضوی یکی از امن ترین مرزهای کشور را دارد.
علیرضا رشیدیان افزود: به دلیل حضور موثر و مقتدرانه نیروهای مرزبانی شمال شرق، مسیر قاچاق به جنوبی ترین نقاط مرزی تغییر یافته است.
وی با تاکید بر لزوم ارتقای امنیت در مرزهای استان اظهار کرد: حفظ و حراست از مرزها در این خطه به دلیل وجود بارگاه منور رضوی و تردد تعداد قابل توجهی از زائران داخلی و خارجی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
رشیدیان امنیت را زیربنای توسعه دانست و گفت: به مدد مسئولیت پذیری نیروهای امنیتی، انتظامی و مرزبانی مردم استان در آرامش کامل به سر می برند و افزایش تعامل با کشورهای همسایه نیز مرهون این مهم است.
استاندار خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد زمینه ارائه خدمات مطلوبتر به زائران و مجاوران حریم قدسی حضرت امام رضا (ع) فراهم شود.
در این مراسم از تلاش های سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد کاظم تقوی قدردانی و سردار سرتیپ دوم پاسدار ماشاءلله جان نثار به عنوان فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی معرفی شد.وبلاگ «فرمانده جدید مرزبانی خراسان رضوی معرفی شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «هندآباد خبر» ندارد.