پاکسازی پاتوق معتادان تربت حیدریه هندآباد خبر -


پاکسازی پاتوق معتادان تربت حیدریه

پست با عنوان «پاکسازی پاتوق معتادان تربت حیدریه» از وبلاگ «هندآباد خبر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

فرمانده انتظامی تربت حیدریه از پاکسازی محلات آلوده این شهرستان و دستگیری 33 معتاد پرخطر و موادفروش خبر داد.به گزارش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تربت حیدریه در روز سه شنبه، سرهنگ سیدابوالقاسم حیدری مقدم افزود: این اقدام در راستای تحقق ارتقای امنیت محله محور و تشدید مقابله با معتادان پرخطر و خرده فروشان توسط ماموران کلانتری های 11 و 12 این شهر در محله های 'کوی بازرگان' و 'ارمغان' صورت گرفت.
وی با بیان اینکه در این عملیات 2 نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند، گفت: همچنین 97 گرم مواد مخدر سنتی، چهار گرم مواد مخدر صنعتی، هشت دستگاه موتورسیکلت، 2 دستگاه خودرو، تعدادی سلاح سرد به همراه قطعات مسروقه موتورسیکلت و خودرو از مخفیگاه متهمان کشف شد.
تربت حیدریه دارای چهار بخش مرکزی، جلگه رخ، کدکن و بایگ و چهار شهر، هشت دهستان و حدود 150 روستا است و حدود 130 هزار نفر از جمعیت این شهرستان در مرکز این شهر ساکن هستند.
تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.


وبلاگ «پاکسازی پاتوق معتادان تربت حیدریه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «هندآباد خبر» ندارد.