توصیه‌های جدید رهبر معظم انقلاب به سید محمدحسین طباطبایی چه بود؟ شفق -


توصیه‌های جدید رهبر معظم انقلاب به سید محمدحسین طباطبایی چه بود؟

پست با عنوان «توصیه‌های جدید رهبر معظم انقلاب به سید محمدحسین طباطبایی چه بود؟» از وبلاگ «شفق» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

رهبر معظم انقلاب درحاشیه دیدار جمعی از حافظان و قاریان قرآن کریم، توصیه‌های ارزشمندی به سید محمد حسین طباطبایی(علم الهدی)، نابغه و چهره مشهور قرآنی کشور بیان فرمودند.


 حجت الاسلام سید محمدحسین طباطبایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، در خصوص حال و هوای محفل انس با قرآن کریم در محضر مقام معظم رهبری اظهار داشت: امسال هم این توفیق حاصل شد که در این جلسه نورانی که هر ساله در آغاز ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود به همراه ابوی شخصاً خدمت رهبر معظم انقلاب رسیده و از نور معنویت ایشان مستفیض شویم.


توصیه‌های جدید رهبر معظم انقلاب به سید محمدحسین طباطبایی چه بود؟وبلاگ «توصیه‌های جدید رهبر معظم انقلاب به سید محمدحسین طباطبایی چه بود؟» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «شفق» ندارد.