تو تکرار شدنی نیستی.../به قلم طاها شریعت فطرس نیوز -


تو تکرار شدنی نیستی.../به قلم طاها شریعت

پست با عنوان «تو تکرار شدنی نیستی.../به قلم طاها شریعت» از وبلاگ «فطرس نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 

الحمد لله و سلام علی عباده الذین اصطفی


آری او  راست می گوید تو تکرار شدنی نیستی... دیگر نیازی به قسم ندارد بلکه  اکنون همه عالم فهمیده اند که تو تکرار نخواهی شد .اخلاص در عمل ،شجاعت رویارویی با  مستکبران و زیاده خواهان،تلاش در  کار ،مهربانیت با مردم و ولایت پذیریت دیگر تکرار نخواهد شد.


والله بالله و تالله تو و سال های بودنت دیگر تکرار نخواهد شد. تو تحقق یک رویای مردمی بودی که اکنون خیلی ها حسرت روزهای بودنت را می خورند. امروز بازار کارهای پوپولیستی که تو بانی ابداعش بودی  داغ داغ  است و  رنگ و بوی کارهای با اخلاص به خود گرفته .


ای کاش حداقل صادقانه تر و باور کردنی تر تقلید می کردید و این نقاب را به صورت می زدید.ای کاش وقتی می گفتید که ما خادم ملت هستیم  دلمان با شما صاف تر می شد.


و دیگر اینکه دوباره دل بهانه ی نوای عجل لولیک الفرج های تو را دارد...


                                                    
العبد المتاج الی رحمة ربه


طاها شریعت


وبلاگ «تو تکرار شدنی نیستی.../به قلم طاها شریعت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «فطرس نیوز» ندارد.