دل آرام هستیم اگر شما بگذارید... /به قلم طه شریعت فطرس نیوز -


دل آرام هستیم اگر شما بگذارید... /به قلم طه شریعت

پست با عنوان «دل آرام هستیم اگر شما بگذارید... /به قلم طه شریعت» از وبلاگ «فطرس نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

http://media3.afsaran.ir/siqUFtKP_310.jpg


 


الحمدلله و سلام علی عباده الذین اصطفی


 


این روزها که در ماه مبارک رمضان هر شب میهمان دعای ابوحمزه ام و آن نجواهای گرم و پر شور یا ستار العیوب یا غفار الذنوب و یا علام العیوب... بیشتر از هر وقت دیگر دل آرام هستم . باور کنید از این روزها در کنار سفره افطار هیچ گاه مرا دل آرام تر نخواهید یافت.


آنقدر دل آرام می شوم که کلام های مولایم جعفر صادق (ع) را میخوانم که راهی دیگر تا ظهور نمانده.


بیشتر آنجا دل آرام تر می شوم که در کوچه و پس کوچه های شهر و هر جا که سرک میکشم احمدی نژادی های بیشتری را میبینم که دیگر سکوت را شکسته  و لب به سخن گشوده اند.


اما جناب آقای وزیر سعی کنید از این دل آرامی های این روز ها سوء استفاده نکنید.


شو لباس زنانه به اسم الگوی حجاب اسلامی،نطق های بدون کارشناسی درباره ممیزی کتاب،اظهار نظرتان درباره حرمت تک خوانی بانوان،سخنان گاه و بی گاه درباره رفع فیلتر واتس آپ ، فیس  بوک ، وی چت و شبکه های اجتماعی، دیگر دارد حال خوب این روزها را زهر مارمان می کند .پس لطفا تا دل از دستمان نرفته و  این دل آرامی های  ما تبدیل به خشم انقلابی نشده کمی ساکت باشد.


 


 العبد المحتاج الی رحمة ربه


طاها شریعت


وبلاگ «دل آرام هستیم اگر شما بگذارید... /به قلم طه شریعت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «فطرس نیوز» ندارد.