در این یازدهم.../به قلم طاها شریعت فطرس نیوز -


در این یازدهم.../به قلم طاها شریعت

پست با عنوان «در این یازدهم.../به قلم طاها شریعت» از وبلاگ «فطرس نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.
الحمد لله و سلام علی عباده الذین اصطفی...


 


انسان چه می تواند بگوید از این همه تناقض آشکار در این دولت یازده.


آقایان شعار آزادی بیانشان که گوش فلک را کر کرده بود را فراموش کرده اند، آنجا که در سفر استانی اصفهان به عده ای آشوب طلب خیابان های اصفهان در سال هشتاد و هشت به اسم ستاد جوانان استقبال از کاروان تدبیر و امید پول میدهند تا با زنجیره انسانی نگذارند پلاکارد های مردمی مخالف مذاکره با آمریکا ،به جلوی جایگاه برسد.


پای همه بنر ها مینویسند ستاد استقبال مردمی، ولی من نمی دانم کدام مردم هستند که با سرعت عمل حیرت آور یک شبه  از ساعت سه تا شش صبح کل شهر را با بنر خوش آمد گویی پر می کنند.


با کدام پول کارمندان شهرستانی ها و دانش آموزان  را با اتوبوس و مینی بوس به محل سخنرانی می آورند.


از همه اینها که بگذریم از سیل ماشین های همراه آقای روحانی و ایستگاه های صلواتی فرمانداری های تابعه اصفهان نمی توانیم بگذریم.


آقای رئیس جمهور خوش آمدید و سخنرانی شما در روز دانش آموز اصفهان را تبریک می گوئیم.


آقای رئیس جمهور شعار های مرگ بر آمریکا ،مرگ بر سازشگر و مرگ بر فتنه گر استقبال کنندگان بی سواد که مجبورتان کرد چندین بار به داخل خودرو برگردید را فراموش نکنید...


 
 


     


 


وبلاگ «در این یازدهم.../به قلم طاها شریعت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «فطرس نیوز» ندارد.