روزگار فراموشی ها/به قلم طاها شریعت فطرس نیوز -


روزگار فراموشی ها/به قلم طاها شریعت

پست با عنوان «روزگار فراموشی ها/به قلم طاها شریعت» از وبلاگ «فطرس نیوز» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

الحمدالله وسلام علی عباده الذین اصطفی


روزگار روزگار عجیبی است .قلم ها یا خشک شده و یا با جوهر تزویر می نویسند.حق لباس انزوا پوشیده و باطل با نقابی  حق به جانب  پدیدار است.


اما پس از گلایه ها باز هم مینویسم .


مینویسم در دوره ای که گروه های حزب اللهی را گروه فشار نظام می خوانند.مینویسم در دوره ای که انقلابی گری را صرفا به زندان رفتن های قبل انقلاب تعبیر می کنند.


مینویسم در دورانی که کانون قدرت را به مراکزش میشناسند و نه آن تفکری که منشاء قدرت را درون کوخ ها می دانست.


مینویسم در زمانی که عقربه هایش بر خلاف تفکر استکبار ستیزانه بنا دارد بچرخد.


مینویسم در زمانی که عده ای فکر میکنند نظرشان نظر غالب ملت است.


مینویسم در دورانی که زاکانی ها چوب اشتباهاتشان را خوردند.در دورانی که قدیری ابیانه ایی ها فهمیدند اگر روزی با علی مطهری در سنگر تخریب احمدی نژاد هم رزم باشند ، روز دیگری باید بند کفش هایشان را محکم کنند و  در مناظره ها جلوی مطهری باایستند.


مینویسم در دورانی که  خوره آمدن احمدی نژاد افتاده بر تن برخی و یک روز بی شرفمان میخوانند و یک روز می گویند کجای کارید آن مرد، مُرد...


مینویسم  در روزگاری که می خواهند هر جور شده تلاش کنند که بگویند آمدن احمدی نژاد برای مردم دیگر جذابیتی ندارد اما دلم میگوید:((یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ))


آری کفر ، همان کفری که سالهای سال است یاد محرومان را از دلهای شما بیرون کرده و فراموش کرده اید محرومان و مستضعفان اند که ((وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ ))


مینویسم در روزگاری که بازار  تحریف امام  داغ داغ است .هر کس به میلش  به نفعش به سودش...


انگار زمان از یاد برده جملات آن پیر مراد را که می گفت :(("تنها آنهایی تا آخر با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. فقرا و متدینین بی بضاعت، گردانندگان و بر پا دارندگان واقعی انقلابها هستند.ما باید تمام تلاشمان را بنمائیم تا به هر صورتی که ممکن است،خط اصولی دفاع از مستضعفین را حفظ کنیم...ما برای احقاق حقوق فقرا در جوامع بشری تا آخرین قطره خون دفاع خواهیم کرد."))


اگر زمان از یادش می برد ما آنقدر مینویسیم تا بر فراموشی ها پیروز شویم.آنقدر مینویسیم تا به جای این که در حرم امام  به جای آنکه با خط درشت روی سنگ آنچنانی می نویسند : ((من ورزشکار نیستم ولی ورزشکاران را دوست دارم )) ، بنویسند :((تنها آنهایی تا آخر با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند.))


و اما آقای لاریجانی دوره انحراف یابی یادگار هاشمی به پایان رسیده .ما کسانی هستیم که طعم استضعاف را چشیده ایم و کانون قدرت را هنوز در روستا ها و مناطق محروم  و مستضعف نشین می دانیم نه اتاق های تو در توی مجلس ، پس به جای ما قضاوت نکنید.


جذابیت آمدن مرد آرزوهایمان برای ما ...


العبد المحتاج الی رحمة ربه


طاها شریعت


 


وبلاگ «روزگار فراموشی ها/به قلم طاها شریعت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «فطرس نیوز» ندارد.