مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شبکه جهانی ولایت اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان -


مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شبکه جهانی ولایت

پست با عنوان «مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شبکه جهانی ولایت» از وبلاگ «اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

 


بابک تمیز به تاریخ بیست و چهارم تیرماه یکهزار و سیصد و شصت و نه خورشیدی در شهر تهران دیده به جهان گشود . پس از مهاجرت به مشهد و اتمام آموزش های مقدماتی در مقاطع ابتدایی و راهنمایی، رشته ی ریاضی فیزیک را در دبیرستان پی گرفت.


پس از ورود به دانشگاه در رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات و اتمام دوره ی کارشناسی به تحصیل در رشته ی مورد علاقه اش «حقوق» در دانشگاه پیام نور فریمان پرداخت و در این زمینه با تلاش و کوشش فراوان و مطالعه ی نظرات دکترین این رشته دست به تالیف مقالات گوناگونی زد .


وی در دوره ی جزا و جرم شناسی آکسفورد انگلستان شرکت نمود و مقاله ی «هدف از مجازات در اسلام» وی که ماحصل این دوره بود از نظر اساتید کار کم نظیری به شمار می آید .


بابک تمیز از دوران دبیرستان فعالیت در زمینه های ادبی و قلم زدن را پیشه ی هنری خویش ساخته بود و موفقیت های چشمگیری دراین زمینه به دست آورد.


اولین کتاب وی با نام «به رنگ رویا» در آذرماه سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت با تیراژ هزارمجلد منتشر شد که شامل اشعار چهارسال اخیر او بود.


مهندس تمیز بعنوان معلم در مقاطع مختلف تحصیلی از ابتدایی تا دانشگاه در سال های مختلف و رشته های متفاوت فعالیت داشته است. وی یکی از مروجین فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در مقطع ابتدایی است.


تدریس فارسی عمومی در مقطع کارشناسی و همچنین اصول نگارش و ادبیات داستانی در مدارس علمیه هم از تجارب قابل توجه او می باشد که هم اکنون نیز در ادامه ی این مسیر همت مضاعفی گمارده است.


مجموعه غزل «حوا! دوباره سیب بچین» از آثار برجسته ی بابک تمیز می باشد و شاهد آن ، مواجهه با اقبال عمومی این اثر است.


مجموعه غزل «مدیون چشم های تو» برجسته ترین اثر وی در قالب غزل و سبک هندی می باشد که غزلیات این مجموعه در جشنواره ها و محافل و مجالس ادبی سراسر کشور مثال زدنی است .


او به پشتوانه اخذ مدرک ممتاز خوشنویسی شکسته نستعلیق، بالغ بر شش سال در زمینه تدریس خوشنویسی نستعلیق و شکسته در مراتب مبتدی ، مقدماتی ، خوش و عالی وقت خویش را مصروف داشته و هم اکنون نیز به آموزش شاگردان خویش مشغول است.


وی هم اکنون به عنوان مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شبکه جهانی ولایت ، مدرس کارگاه های تخصصی شعر و خوشنویسی در کنار فعالیت های خود در زمینه قضایی و پیگیری دعاوی حقوقی و خانواده مشغول به کار است.


وبلاگ «مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شبکه جهانی ولایت» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان» ندارد.