قابل توجه دبیران كانون ها وانجمن ها و بسیج دانشجویی جهت اطلاع اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان -


قابل توجه دبیران كانون ها وانجمن ها و بسیج دانشجویی جهت اطلاع

پست با عنوان «قابل توجه دبیران كانون ها وانجمن ها و بسیج دانشجویی جهت اطلاع» از وبلاگ «اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

با سلام و احترام


   عطف به نامه شماره 29649/15/38  مورخ 28/9/95  مدیر کل محترم دفتر و دبیرکارگروه تخصصی بانوان استانداری، درخصوص سالروز حماسه مردمی 9 دی (روز بصیرت)، خواهشمند است برنامه های انجام گرفته با این موضوع را حداکثر تا تاریخ 13/10/95 به اداره فرهنگی استان ارسال نمایید.ضمنا برنامه های پیشنهادی به شرح ذیل تقدیم می گردد.


-          برگزاری برنامه های آموزشی جهت آشنایی جوانان و نوجوان با تهدیدات دشمن به ویژه فضاهای مجازی.


-          تنویر افکار جامعه بویژه بانوان پیرامون بزرگداشت نهم دی ماه و تجدید میثاق با ولایات در مراسم و محافل این ایام.


-         برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع بصیرت و بیداری به ویژه آموزش و پرورش و دانشگاه ها.


-          هماهنگی جهت نصب و اطلاع رسانی سخنان مقام معظم رهبری پیرامون روز نهم دی.


-          تبیین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی به ویژه برای نسل جوان.


وبلاگ «قابل توجه دبیران كانون ها وانجمن ها و بسیج دانشجویی جهت اطلاع» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان» ندارد.