خبر فوری - اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان -


خبر فوری -

پست با عنوان «خبر فوری -» از وبلاگ «اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مركز فریمان: پرتال اداره فرهنگی پیام نور فریمان به منظور اطلاع رسانی فعالیتهای مذهبی و فرهنگی وهنری وورزشی به دانشجویان طراحی شده است و تاكنون حداقل وحداكثر دانشجوی بازدید كننده در روز بین 50 الی 500 نفر در روز نوسان داشته است.


كل بازدید كنندگان از 78 كشور درگستره كره خاكی(زمین) 108049 بوده است.بیش از  وبلاگ و سایت 30 انجمن علمی وكانون فرهنگی دانشجویی مركز در این پرتال لینك می باشند. همانطور كه در نمودار ذیل مشخص است 84 درصد بازدید كنندگان ساكن كشور عزیزمان ایران هستند.


آدرس پرتال اداره فرهنگی پیام نور فریمان :http://www.f4f4f4.blogfa.com/
 


وبلاگ «خبر فوری -» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان» ندارد.