برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و کمیته توسعه و ترویج فعالیت های دینی قرآنی سال 95 در شهرستان ل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لردگان -


برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و کمیته توسعه و ترویج فعالیت های دینی قرآنی سال 95 در شهرستان ل

پست با عنوان «برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و کمیته توسعه و ترویج فعالیت های دینی قرآنی سال 95 در شهرستان ل» از وبلاگ «اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لردگان» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و کمیته ترویج و توسعه فعالیت های دینی قرآنی در سال 95 امروز چهارشنبه 19 خرداد ماه ساعت 10 صبح در محل سالن اجتماعات شهید رجایی فرمانداری برگزار شد.


    به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی با بررسی دو موضوع تحقق شعار سال(اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) و تدوین و برنامه ریزی فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان، رآس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 19 خرداد ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.


    در این جلسه حسن انصاری، امام جمعه شهرستان لردگان و رئیس شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر تحقق شعار سال(اقتصاد مقاومتی- اقدام و عمل) رمز موفقیت را در عمل و ایمان دانستند.


    در این جلسه علیرحم شیخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، تاکید داشتند برای کسب نتیجه بهتر ادارات باید در زمینه و حوزه ی فرهنگی با هم تعامل داشته باشند و انتظار می رود این همبستگی ها باید بیشتر از گذشته باشد و همینطور این برنامه ها نباید فقط مختص به ماه مبارک رمضان باشد بلکه باید به صورت مستمر و مداوم در طول سال انجام شود. برگزاری محافل انس با قرآن کریم و هماهنگی نهاد فرهنگی ادارات و همچنین برگزاری جلسات در طول هر ماه و همچنین بازدید از مکانها و آثار فرهنگی و دعوت از فعالان فرهنگی در جلسات از مصوبات این جلسه بود.


وبلاگ «برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و کمیته توسعه و ترویج فعالیت های دینی قرآنی سال 95 در شهرستان ل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لردگان» ندارد.