شهردار دزفول:عملیات آماده سازی منطقه گردشگری ساحل دز با شتاب در حال انجام است دژپل -


شهردار دزفول:عملیات آماده سازی منطقه گردشگری ساحل دز با شتاب در حال انجام است

پست با عنوان «شهردار دزفول:عملیات آماده سازی منطقه گردشگری ساحل دز با شتاب در حال انجام است» از وبلاگ «دژپل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

شهردار دزفول:عملیات آماده سازی منطقه گردشگری ساحل دز با شتاب در حال انجام است


            دزفول - ایرنا - شهردار دزفول از شتاب بخشی به عملیات پاكسازی و مرمت زیر ساخت های گردشگری دزفول كه در سیل اخیر خسارت دیده اند خبر داد و گفت: تفریحگاه ساحلی علی كله دزفول از نیمه دوم اردیبهشت ماه پذیرای گردشگران خواهد بود.


 


        


            

تفریحگاه ساحلی دز كه علی كله نیز نامیده می شود یكی از مناطق گردشگری شهرستان دزفول در شمال خوزستان می باشد كه در تمام طول سال پذیرای گردشگران از سراسر كشور است. این تفریحگاه در پایین دست سد تنظیمی دز و شمال شهر دزفول واقع شده و یكی از مراكز گردشگری و تفریحی شمال خوزستان به شمار می رود.وبلاگ «شهردار دزفول:عملیات آماده سازی منطقه گردشگری ساحل دز با شتاب در حال انجام است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دژپل» ندارد.