كمیته های بزرگداشت چهارم خرداد روز دزفول فعال شدند دژپل -


كمیته های بزرگداشت چهارم خرداد روز دزفول فعال شدند

پست با عنوان «كمیته های بزرگداشت چهارم خرداد روز دزفول فعال شدند» از وبلاگ «دژپل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

كمیته های بزرگداشت چهارم خرداد روز دزفول فعال شدند


            دزفول - ایرنا - دبیر ستاد روز مقاومت و ایستادگی مردم دزفول از تشكیل كمیته های بزرگداشت چهارم خرداد در این شهرستان خبر داد.


 


        


            

به پاس مقاومت و پایداری مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس چهارم خرداد در تقویم ملی به نام روز دزفول نامگذاری شده است. به گزارش ایرنا بهزاد جولایی روز شنبه در نشست هماهنگی ستاد چهارم خرداد در سالن جلسات فرمانداری از دستگاه های ماجرایی خواست برنامه های تدارك دیده شده به این مناسبت را به ستاد چهارم خرداد ارائه كنند. وی با تاكید بر ضرورت تشكیل كمیته پشتیبانی این ستاد در راستای تامین اعتبار لازم برای بزرگداشت این روز ملی افزود:به مناسبت چهارم خرداد روز دزفول ویژه برنامه های مختلفی با حضور میهمانان داخلی و بین المللی در نظر گرفته شده است.وبلاگ «كمیته های بزرگداشت چهارم خرداد روز دزفول فعال شدند» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دژپل» ندارد.