رییس سازمان نوسازی مدارس خوزستان:250 طرح آموزشی در خوزستان نیمه كاره مانده است دژپل -


رییس سازمان نوسازی مدارس خوزستان:250 طرح آموزشی در خوزستان نیمه كاره مانده است

پست با عنوان «رییس سازمان نوسازی مدارس خوزستان:250 طرح آموزشی در خوزستان نیمه كاره مانده است» از وبلاگ «دژپل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

رییس سازمان نوسازی مدارس خوزستان:


250 طرح آموزشی در خوزستان نیمه كاره مانده است


            دزفول - ایرنا - رییس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینكه 250 طرح آموزشی در این استان به دلیل نبود اعتبار نیمه كاره مانده گفت:از خیرین مدرسه ساز انتظار می رود آموزش و پرورش را برای تكمیل این فضاهای آموزشی یاری كنند.


 


        


            

به گزارش ایرنا رضا رضایی روز جمعه در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در سالن ایثار دزفول افزود:بیش از 70 درصد عملیات ساخت این طرح های آموزشی انجام شده اما به دلیل كمبود اعتبار دولتی امكان تكمیل آنها و بهره برداری از آنها وجود ندارد. وی ضمن دعوت از خیرین برای تكمیل این طرح های آموزشی در استان خوزستان این استان را یكی از قطب های خیرین مدرسه ساز كشور دانست و گفت:تا پایان اردیبهشت ماه بیش از 35 جشنواره خیرین مدرسه ساز در سطح این استان برگزار می شود كه امیدواریم شاهد حضور بیش از پیش خیرین در مدرسه سازی باشیم. رضایی افزود:در كل كشور حدود 20 درصد مدارس توسط خیرین در حال ساخت است كه این میزان در استان خوزستان به دلیل حضور بیشتر خیرین به 25 تا 30 درصد رسیده است.وبلاگ «رییس سازمان نوسازی مدارس خوزستان:250 طرح آموزشی در خوزستان نیمه كاره مانده است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دژپل» ندارد.