مطالبات کشاورزان گندمکار ، قصه ادامه داری که پایانی ندارد دژپل -


مطالبات کشاورزان گندمکار ، قصه ادامه داری که پایانی ندارد

پست با عنوان «مطالبات کشاورزان گندمکار ، قصه ادامه داری که پایانی ندارد» از وبلاگ «دژپل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مطالبات کشاورزان گندمکار ، قصه ادامه داری که پایانی ندارد


            دزفول - ایرنا - تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان گندمکار خوزستانی در سالهای اخیر به قصه دنباله داری تبدیل شده که هر ساله در فصل برداشت با شدت و ضعف نمایان می شود.


 


        


            

دبیر نظام صنفی کشاورزان دزفول با انتقاد از روند کند پرداخت طلب کشاورزان گندمکار گفت:پرداخت نشدن مطالبات کشاورزان ذرتکار از سویی و کندی روند پرداخت طلب گندمکاران از سویی دیگر به بحرانی جدی برای بخش کشاورزی تبدیل شده است. ناصر نظرزاده روز یکشنبه به ایرنا افزود:با وجود اینکه چند هفته از زمان خرید تضمینی محصول گندم در دزفول سپری شده و بیش از 50 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری گردیده است روند پرداخت طلب کشاورزان به کندی پیش می رود.وبلاگ «مطالبات کشاورزان گندمکار ، قصه ادامه داری که پایانی ندارد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دژپل» ندارد.