مقاله معلم دزفولی در کشور برتر شناخته شد دژپل -


مقاله معلم دزفولی در کشور برتر شناخته شد

پست با عنوان «مقاله معلم دزفولی در کشور برتر شناخته شد» از وبلاگ «دژپل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مقاله معلم دزفولی در کشور برتر شناخته شد


            دزفول - ایرنا - مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش دزفول از کسب رتبه نخست معلم دزفولی در مقاله علمی،تخصصی تربیت کشوری خبر داد.


 


        


            

پرویز مرادی روز یکشنبه به ایرنا افزود:بانو منصوره منصوری سرگروه مشاوره و هدایت تحصیلی آموزش و پرورش دزفول امسال مقاله ای با عنوان ' بررسی نقش محتوای غیر رسمی در تربیت دانش آموزان' ارائه نمود که این مقاله برگزیده کشوری شناخته شد. وی با اشاره به اینکه این مقاله در کتاب مقاله های برتر علمی تخصصی به چاپ رسیده است  افزود:بهمین مناسبت در همایشی که با حضور حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ، مسوولان و فرهنگیان استان قم در موسسه اسراء برگزار شد با اهدای لوح زرین  از برگزیدگان فراخوان تربیت تجلیل گردید. وی گفت:در همایش فراخوان علمی ، تخصصی تربیت  که دبیرخانه مرکزی آن را استان قم بر عهده داشت ، حدود چهار هزار مقاله  به همایش ارسال شد که هر مقاله رسیده به این همایش در شش مرحله مورد داوری قرار گرفت و در پایان 150 مقاله برگزیده شد.وبلاگ «مقاله معلم دزفولی در کشور برتر شناخته شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دژپل» ندارد.