ساعت کار دستگاه های اجرایی خوزستان تغییر کرد دژپل -


ساعت کار دستگاه های اجرایی خوزستان تغییر کرد

پست با عنوان «ساعت کار دستگاه های اجرایی خوزستان تغییر کرد» از وبلاگ «دژپل» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

ساعت کار دستگاه های اجرایی خوزستان تغییر کرد


            اهواز - ایرنا - ساعت کاری دستگاه های اجرایی استان خوزستان در نامه استانداری طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از 6:30 تا 14:45 تعیین شد.


 


        


            

به گزارش ایرنا در نامه فرج الله خبیر سرپرست استانداری خوزستان به سازمان ها، اداره های کل، شرکت ها و موسسات دولتی، نهادهای انقلابی، موسسات عمومی غیر دولتی، بانکها و موسسات آموزشی ساعت کاری این دستگاه ها تعیین شده است. در این نامه آمده است:با توجه به لزوم صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی و به منظور جلوگیری از تبعات افزایش مصرف در ساعات اوج بار و قطع احتمالی برق منازل مسکونی با توجه به گرمای طاقت فرسای استان، تغییر ساعت کار دستگاه های اداری استان از هفدهم خردادماه 1395 به شرح ذیل اعلام می شود. 1 - روزهای شنبه تا چهارشنبه از 6:30 تا 14:45 2 - روزهای پنجشنبه برابر ابلاغیه های قبلی تعطیل می باشد. 3 - ساعت کار بیمارستان ها و مراکز درمانی و امدادرسانی تغییری نمی کند. 4 - تعیین ساعت کار بانک ها بر اساس تصمیم شورای عالی سیاستگذاری بانک ها می باشد.وبلاگ «ساعت کار دستگاه های اجرایی خوزستان تغییر کرد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دژپل» ندارد.