در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) روستای دشتی غرق سرور و شادی بود دهستان دشتی اسماعیل خانی -


در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) روستای دشتی غرق سرور و شادی بود

پست با عنوان «در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) روستای دشتی غرق سرور و شادی بود» از وبلاگ «دهستان دشتی اسماعیل خانی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) روستای دشتی غرق سرور و شادی بود


غلامحسین عیالبار: در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) عاشقان امام عصر(عج) روستای دشتی از توابع بخش اب پخش در یکم خردادماه 1395 بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام والمسلمین حامد معین در حسینیه حضرت رقیه(س) روستا جشن بزرگ نیمه شعبان را برگزار کردند.


در این جشن که منتظران ظهور صاحب الزمان(عج) روستا حضور داشتند حجت الاسلام والمسلمین حامد معین در مورد امام زمان(عج) و ویژگیهای آن حضرت سخنرانی کردند و سپس مداح اهل بیت(ع) آقای حسین بردبار از بوشهر به مدیحه سرائی پرداختند.


لازم بذکر است، در عصر یکم خردادماه و صبح وعصر دوم خردادماه توسط منتظران و عاشقان حضرت مهدی(عج) ایستگاه صلواتی بمناسبت نیمه شعبان در معابر و کنار جاده برپا و از مردم پذیرائی می کردند.


شعار وبلاگ دهستان دشتی اسماعیل خانی در سال 1395: هر که در حد نوع توانش کار ارزشمندی زدستش بر میاد، خود با کمک امام جماعت (برادر به کمک حاج آقا و خواهر به کمک خانم حاج آقا) برای آبادانی و سربلندی روستایش اقدام و عمل کند.


به امید همکاری دوستان همولایتی با ارسال خبر و عکس برای بروز رسانی وبلاگ.


این مطلب را با وات ساپ به اشتراک بگذارید 


 


وبلاگ «در سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) روستای دشتی غرق سرور و شادی بود» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دهستان دشتی اسماعیل خانی» ندارد.