کانال تلگرام دشتی اسماعیل خانی راه اندازی شد دهستان دشتی اسماعیل خانی -


کانال تلگرام دشتی اسماعیل خانی راه اندازی شد

پست با عنوان «کانال تلگرام دشتی اسماعیل خانی راه اندازی شد» از وبلاگ «دهستان دشتی اسماعیل خانی» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

کانال تلگرام دشتی اسماعیل خانی راه اندازی شد


غلامحسین عیالبار: در نیمه شعبان مؤرخ دوم خردادماه 1395 کانال تلگرام دشتی اسماعیل خانی با مدریت آقای علی علی پور راه اندازی و شروع به فعالیت کرد.


این کانال تلگرام روز به روز تقاضای عضویت در آن بالا می رود و علاقه مندان به فرهنگ و هنر و تاریخ عکس ها و نوشته ها و اثار خود را برای آقای علی پور ارسال می کنند و ایشان در کمترین زمان ممکن در این سامانه مجازی در جلوی دید عموم قرار می دهند.


ضمن عرض خداقوت به این فعال فرهنگی و هنری و تاریخی از دوستان انتظار می رود با ارسال عکس و مطالب ارزشمند خود ایشان را یاری و دلگرم تر کنند و همچنین خبر راه اندازی این کانال مجازی را به دوستان و نزدیکان خود برسانند.


شعار وبلاگ دهستان دشتی اسماعیل خانی در سال 1395: هر که در حد نوع توانش کار ارزشمندی زدستش بر میاد، خود با کمک امام جماعت (برادر به کمک حاج آقا و خواهر به کمک خانم حاج آقا) برای آبادانی و سربلندی روستایش اقدام و عمل کند.


به امید همکاری دوستان همولایتی با ارسال خبر و عکس برای بروز رسانی وبلاگ.وبلاگ «کانال تلگرام دشتی اسماعیل خانی راه اندازی شد» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «دهستان دشتی اسماعیل خانی» ندارد.