پرداخت فوق‌العاده شغل فرهنگیان از فروردین‌ معلمان سمیرم -


پرداخت فوق‌العاده شغل فرهنگیان از فروردین‌

پست با عنوان «پرداخت فوق‌العاده شغل فرهنگیان از فروردین‌» از وبلاگ «معلمان سمیرم» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعمال فوق‌العاده ویژه برای حقوق پرسنل این وزارتخانه خبر داد.
حسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این فوق‌العاده ویژه فرهنگیان فقط مختص آنها نیست و تمامی پرسنل مشمول این طرح خواهند شد.


وی افزود: مصوبه‌ای توسط دولت در بند د ماده 68 تصویب شد که همان فوق‌العاده ویژه بود که به استناد آن مشاغلی که از سوی سازمان مدیریت به تائید برسند از این فوق‌العاده ویژه بهره‌مند خواهند شد.


حسینی تصریح کرد: در مصوبه دولت، فوق‌العاده ویژه تا 30 درصد تعیین شد که اگر سازمان مدیریت آن را به ما ابلاغ کند برای پرسنل اجرایی خواهد شد. البته لازم به ذکر است که هر پرسنلی که سابقه کار بیشتری داشته باشند مشمول این طرح با فوق‌العاده بیشتری خواهند شد.


حسینی اظهار داشت: ما در پایان فروردین ماه با اعلام ضریب حقوق این فوق‌العاده ویژه را برای پرسنل اجرایی خواهیم کرد. همچنین تمام دستگاه‌های اجرایی که قبلا این میزان را نگرفته‌ بودند و کسانی که مشاغلشان را به تایید رساندند مشمول خواهند شد.


وی در پایان گفت: درصد افزایش حقوق پرسنل هم بستگی به حقوقی که فرد دریافت می‌کند دارد و هم بستگی به سابقه فرد دارد و خوشبختانه تا کنون برآوردهای لازم صورت گرفته است.


فرهنگیان نیوز 95/1/20


وبلاگ «پرداخت فوق‌العاده شغل فرهنگیان از فروردین‌» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «معلمان سمیرم» ندارد.