احکام فرهنگیان به دلیل «عدم اعلام ضریب افزایش حقوق توسط دولت» صادر نشده است معلمان سمیرم -


احکام فرهنگیان به دلیل «عدم اعلام ضریب افزایش حقوق توسط دولت» صادر نشده است

پست با عنوان «احکام فرهنگیان به دلیل «عدم اعلام ضریب افزایش حقوق توسط دولت» صادر نشده است» از وبلاگ «معلمان سمیرم» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

سید حسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «چرا تا کنون احکام کارگزینی فرهنگیان صادر نشده است؟»، اظهار داشت: عدم صدور احکام فرهنگیان به این خاطر است که هنوز ضریب افزایش حقوق از سوی دولت اعلام نشده است.


وی افزود: ضریب افزایش حقوق هر سال توسط دولت اعلام می‌شود و این ضریب برای سال 1394 معادل 1376 بود و برای سال جاری باید منتظر باشیم تا این ضریب از طریق دولت اعلام شود.


حسینی با بیان اینکه هنوز بودجه سال 1395 کل کشور به تصویب نرسیده است، خاطرنشان کرد: اکنون که بودجه تصویب نشده است دولت پرداخت‌ها را بر اساس سال 94 انجام خواهد داد تا قانون بودجه به تصویب برسد.


مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: ممکن است تا چند روز آینده قانون بودجه کل کشور به تصویب برسد و پس از آن دولت ضریب افزایش حقوق را به دستگاه‌های دولتی اعلام کند که به محض اعلام این ضریب، احکام فرهنگیان بر اساس سال 1395 صادر خواهد شد.


خبرگزاری فارس : 95/1/29


 


وبلاگ «احکام فرهنگیان به دلیل «عدم اعلام ضریب افزایش حقوق توسط دولت» صادر نشده است» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «معلمان سمیرم» ندارد.