طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس این هفته در دستور کار مجلس معلمان سمیرم -


طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس این هفته در دستور کار مجلس

پست با عنوان «طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس این هفته در دستور کار مجلس» از وبلاگ «معلمان سمیرم» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

قابل توجه معلمان حق التدریس استخدام شده سالهای قبل


با سلام 


طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس استخدام شده در آموزش و پرورش این هفته در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است. این طرح که یکبار دیگر در سال 1392 در دستور کار مجلس قرار داشت به دلایلی تا کنون مسکوت مانده بود . اما این طرح  پس از چند سال اکنون دوباره در دستور کار هیات رییسه مجلس قرار گرفته است . از همه همکاران عزیز استخدام شده سالهای 89 تا کنون تقاضامندم در جهت احتساب کلیه سالهای حق التدریس با نمایندگان محترم مجلس در ارتباط باشند و ایشان را نسبت به تصویب این طرح ترغیب نمایند . در صورت تصویب این طرح سوابق از دست رفته ی سالهای حق التدریس جزو سالهای رسمی محاسبه خواهد شد . جزییات این طرح را می توانید در سامانه مرکز پژوهشهای مجلس مشاهده نمایید . جهت سهولت در تماس شماره همراه چند تن از نمایندگان خانه ملت را در ادامه مطلب درج نموده ام . خواهشمندم از هم اکنون نسبت به برقراری تماس اقدام نمایید . 


                                                                               تشکر از همه دوستان و همکاران گرامی


وبلاگ «طرح احتساب سابقه معلمان حق التدریس این هفته در دستور کار مجلس» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «معلمان سمیرم» ندارد.