سخنرانی امام جمعه وبلاگ اطلاع رسانی بردخون -


سخنرانی امام جمعه

پست با عنوان «سخنرانی امام جمعه» از وبلاگ «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امام جمعه بردخون عنوان کرد: با کنارگذاشتن اختلافات، برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم


حجت الاسلام سید حسین رکنی حسینی در جمع مردم بردخون با اشاره به پایان مجلس نهم و تقدیر از تلاش های نماینده سابق حوزه انتخابیه، اظهار داشت: مجلس نهم پس از4سال به کار خود پایان داد که نشان از موقتی بودن مقام ها است پس با کنارگذاشتن اختلافات، برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.


وی با بیان اینکه ما برای پیروزی و دوام انقلاب شهدای زیادی تقدیم اسلام کردیم، افزود: وضعیت حجاب و پوشش در کشور و استان مناسب نیست و حتی عده ای در خیابان های بوشهر سگی را همراه خود حرکت می دهند و هیچ کس موضع نمی گیرد که با این کارها دشمن تا حدود زیادی به هدف خود می رسد زیرا با این وضعیت جوان نسبت به نماز و مسجد بی اعتنا می شود.


رکنی حسینی به آغاز فعالیت مجلس خبرگان رهبری اشاره نمود و گفت: عده ای در داخل و خارج کشور از انتخاب رئیس مجلس خبرگان ناراحت شدند اما مهم این است که راه انتخاب شده را با قدرت و قاطعیت دنبال کنیم.


امام جمعه بردخون ادامه داد: مجلس نهم به کار خود پایان داد که گویای موقتی بودن پست و مقام است اما آنچه مهم است اینکه از فرصت ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم که از تلاش های نماینده سابق حوزه انتخابیه تقدیر می گردد و نمایندگان جدید را برای خدمت صادقانه بدون دعواها و اختلافات و توجه به مطالبات مردم بویژه مشکلات اقتصادی، اشتغال، رکود اقتصادی و ازدواج دعوت می کنیم.


وی با انتقاد از برخی اظهارنظرات که مشکلات را میراث دولت گذشته می دانند، گفت: سه سال از عمر دولت گذشته می گذرد و نباید همه مشکلات را به دولت قبل ربط دهیم و خود بکوشیم با هم اندیشی و تلاش چاره اندیشی کنیم و دست از اتهام زنی برداریم.


رکنی حسینی به موضوع ته لنجی اشاره کرد و تصریح نمود :قرار بر این شده که مشکل ته لنجی حل شود و در شهرستان دیّر به ازای کالای هر ماشین سایپا مبلغی به حساب شهرداری این شهر واریز کنند که باعث اعتراض شهرداری های دیگر شهرستان شده، زیرا به کل شهرستان اختصاص دارد و همه شهرداری ها حق دارند.


وی افزود: همه شهرداری های شهرستان نیاز به کمک دارند و نباید این مبلغ تنها برای شهر دیّر محاسبه شود که از فرماندار شهرستان می خواهیم بر اساس عدالت هر مبلغی دریافت می گردد بین همه شهرداری های شهرستان قسمت شود.


امام جمعه بردخون به مشکلات مرکز بهداشتی درمانی بردخون نیز اشاره کرد و گفت: این مرکز مشکلاتی داشته که تاکنون حل نشده چرا که داروخانه مناسبی ندارد و برخی از داروهای ضروری بیماران در این داروخانه یافت نمی شود و با اینکه شبانه روزی شده اما مطابق با این نام فعالیتی ندارد که از مسئولان استان و شهرستان می خواهیم به مشکلات و کمبودهای این مرکز و خواسته های مردم توجه کنند.


وبلاگ «سخنرانی امام جمعه» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» ندارد.