خطبه های نمازجمعه دیر وبلاگ اطلاع رسانی بردخون -


خطبه های نمازجمعه دیر

پست با عنوان «خطبه های نمازجمعه دیر» از وبلاگ «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و این سایت هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امام جمعه بندردیّر در خطبه های این هفته ی نمازجمعه بندردیّر با انتقاد از برخی رفتارهای صورت گرفته در شهرستان دیّر بدون در نظرگرفتن برخی ملاحظات گفت: متاسفانه در آستانه برگزاری مراسمات سالگرد امام خمینی(ره) برخی رفتارها و اقدامات در سطح شهرستان روی داده است که به هیچ وجه این اتفاقات غیرقابل قبول است و باید با عوامل آن برخورد شود.


حجت الاسلام و المسلین حسینی همزمان با 14 خردادماه سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در جمع نماگزاران دیّری گفت: بعد از قضیه ته لنجی، قضیه تخریب چاههای کشاورزی بخش بردخون را غیرعادلانه به رهبری منتسب کرده اند که باید پاسخگو باشند و فرقی نمی کند این خطا و گفته از سوی چه کسی صورت گرفته باشد و آن مقام قضایی باشد یا دولتی ، هر کس از هر نهادی می باشد باید در خصوص این فرافکنی پاسخگو باشد.


امام جمعه بندردیّر تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره خدوم و در کنار مردم بوده است اما در شان مردم انقلابی بخش بردخون که همواره در کنار انقلاب بوده اند این نوع برخورد شایسته نبوده است که امیدواریم جبران شود.


وی تصریح کرد: که اجرای قانون و قانونمندی امری طبیعی است که باید به بهترین شکل ممکن در جامعه انجام پذیرد امام نوع اجرای قانون در نظر گرفتن شرایط زمانی و مکانی ایجاب می کنند برخی اوقات برای اجرای قانون خیلی ملاحظات را انجام داد.


امام جمعه دیّر در بخش دیگری از سخنان خود از فرماندار دیّر خواست تا نسبت به تعیین تکلیف و انتصاب های معاونت سیاسی و بخشدار مرکزی دیّر  خود تسریع نمایند.


حجت الاسلام و المسلمین حسینی در خطبه های این هفته ی نمازجمعه بندردیّر به تشریح زندگی سیاسی اجتماعی امام خمینی (ره) و برخی بیانات مقام معظم رهبری پرداخت.


منبع:سایت دیرنیوز


وبلاگ «خطبه های نمازجمعه دیر» به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 98 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای مطلب «وبلاگ اطلاع رسانی بردخون» ندارد.